otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 24. dubna 2019      Svátek slaví Jiří     

NAŠI BENJAMÍNCI

TURNAJ 2019

8. ročník mezinárodnío turnaje mladších žáků
O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
Veškeré dokumenty v pdf formátu ke stažení najdete zde

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 17.04 2019
Plán PLOCH 18.týden (29.4.-5.5.2019)

Vloženo: 16.04 2019
Plán PLOCH 17.týden (22.4.-28.4.2019)

Vloženo: 18.02 2019
Prázdninový fotbalový kemp

Vloženo: 15.02 2019
Mezinárodní turnaj

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


22
dubna
13:52
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Dlouho přidřené soukolí

FC Vsetín - žáci
Nedělní utkání v Přerově, bylo vlastně moje letošní první "na vlastní oči". Byl jsem hodně zvědavý, jak na tom kluci jsou. V šatně se bavíme o "nepodcenění" soupeře, který je prozatím na poslední příčce a střílení branek mu moc nejde (průměr 2 na zápas). Nicméně jsem asi kluky dostatečně nepřesvědčil, že se soupeř sám neporazí a že bude kousat, co mu budou síly stačit...
Prvních pár minut vypadalo, že by to snad mohlo i jít, ale několik slibných šancí neproměňujeme a po cca 8 minutách se obraz hry ustálil na následujícím: domácí vše nakopávají na dva chasníky v předu (cca 180 cm) a spousta našich kluků si "šlape" na balón a "kope za uši"...
Když ve 20´minutě jeden z mnoha brejků soupeř zakončuje střelou (nutno dodat, že "nepovedenou" - šufánek slabší nohou) k překvapení všech tento "lob" zapadne do branky... Soupeř cítí šanci: dál vytrvale posílá jeden Pershing za druhý na naší půlku a tam se čahouni rvou s Kubou, Filipem a Pepou. Nutno dodat, že se tito dlouháni dostali ke dvěma střelám za 90 minut - naši obránci si s nimi poradili víc než na výbornou... My máme sem tam šance, ale řešení je stále stejné - nešikovné...
Do druhé třetiny děláme změny v sestavě a obraz hry se lehce mění v náš prospěch. Když v 50´po rohu Mira hlavou trefuje - kluci začínají věřit, že to půjde. No před utkáním bych asi nevěřil, že po 60´to může být 1:1... (malinko to koresponduje s momentálním problémem dát gól - ve 4 zápasech "jen" 16 branek...) Do třetí třetiny kluci nastupují odhodlaně - po 3´Tomáš centrem nachází opět Mirovu hlavu a za minutu Tom "houslema" zvyšuje na 3:1. Z kluků to očividně spadlo - naši golmani se za posledních 30´minut dotknou míče každý 1x (za celý zápas měl každý golman JEDEN ostrý zákrok...). Posledních 25´minut hru zcela ovládáme - přidáváme tři pěkné branky, ale spoustu dalších slibných šancí zahazujeme... :-(
Kluci zaslouží pochvalu - i takové zápasy občas přijdou, ale je důležité věřit v naše schopnosti a dovednosti a vydržet celých 90´.

Přerov - Vsetín 1:6 (1:0, 0:1, 0:5)
Branky: 49´a 63´ Mira, 64´Tomáš, 70´a 77´ Kuba L., 89´ Štěpán


18
dubna
06:41
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Prohra se ctí

K dalšímu utkání zajíždíme na půdu vedoucího Třince, který v průměru dostává 2 branky na zápas.
Po minulém zápase nám schází jeden z našich nej. hráčů. Nicméně v dovednosti kluků pořád věřím, i v úspěch v tomto utkání. A oprávněně!!
Od začátku utkání hrajeme otevřenou partii a je jen škoda, že nevyužíváme některou ze svých šancí. Je pravda, že i naši golmani měli opravdu hezké zákroky. První třetinu prohráváme 2:0, ale herně určitě nezaostáváme.
Pořád se snažíme hrát vyrovnaně, a je škoda dvou částí ve druhé třetině, kde za 2 minuty dostáváme po dvou gólech - u jedné sedmičky reaguji na změnu v rozestavení a hráči hned čtou hru soupeře lépe. Už se, ale dokážeme prosadit taky a druhá třetina končí 5:2.
Do třetí třetiny nemusím kluky motivovat utkáním se doslova baví, zdravé emoce, vědí že hrají vyrovnanou partii a jen lepší finální řešení je ta věc, která rozhodla o výsledku utkání.
Tenhla zápas je přesně ten kde zapomeňme na výsledek a buďme spokojení s tím co se povedlo a pracujme na dalším zlepšování. Třetí třetina 5:2.
Slova hostujícího trenéra: Super zápas, kdyby jste využili víc šancí ze začátku utkání mohlo vypadat opravdu výsledkově jinak.
My na zakončení budeme dál pracovat a pokračovat v naší práci.

Třinec - Vsetín 12:4 (2:0, 5:2, 5:2)
Branky Jony, Mira, Fíja a Kuba Z.


14
dubna
16:19
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

SOUBOJ TABULKOVÝCH SOUSEDŮ PŘESVĚDČIVĚ PRO VSETÍN

HRA NA PECNÍKU JE PRO TVOŘIVÝ TÝM VELMI SLOŽITÁ. KLUCI VŠAK DOKÁZALI VŮLÍ A UMĚNÍM SOUPEŘE PŘEHRÁVAT A ZVÍTĚZIT.
ŠANCÍ JSME SI VYTVOŘILI MNOHO. PŘETAVIT JE V ZAHUŠTĚNÉM PROSTORU V GOL NEBYLO SNADNÉ.
SOUPEŘ, AČ HRÁL DOBŘE, SI VYLOŽENOU TUTOVKU NEVYPRACOVAL, PROTOŽE NAŠI ČTYŘI OBRÁNCI HRÁLI NA 1*! ZBYTEK TÝMU HRÁL V ÚTOČNÉ FÁZI VELMI SNAŽIVĚ A SMĚREM VZAD POCTIVĚ. CHYBĚLY JEN GOLY.
TOUHA VYHRÁT, ODVAHA NA MÍČI I V SOUBOJÍCH BYLA U VŠECH VALACHŮ PŘÍKLADNÁ A VÝHRA JE NAPROSTO ZASLOUŽENÁ!

FC VSETÍN - FC HLUČÍN 2-0 ( 1-0 / 0-0 / 1-0.)

GOLY : 29. FILGAS, 81. MIKLAŠ.


10
dubna
19:22
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

VÝKON, KTERÝ BY SI ZASLOUŽIL MINIMÁLNĚ BOD !

KLUCI MĚLI VÝBORNÝ VSTUP DO UTKÁNÍ ! JIŽ VE 3.min PO KRÁSNÉ AKCI MIRA - ADAM, OTEVŘEL SKORE GIOVANNI. BYLI JSME AKTIVNÍ, ODVÁŽNÍ A HERNĚ KOUKATELNÍ . PAK TOMÁŠ VYPUSTIL DVA SOUBOJE A STŘELEC BUCZEK OTOČIL STAV. HOŠI SE NENECHALI OTRÁVIT A STÁLE POKRAČUJÍ V NÁPORU, PŘI KTERÉM SI DOKÁZALI VYTVOŘIT TÉMĚŘ 2x VÍCE ŠANCÍ NEŽ SOUPEŘ ! JEJICH PROMĚŇOVÁNÍ VŠAK ODPOVÍDÁ VĚKU 13. LET.
VÝHRU HOSTŮ REŽÍROVAL HRÁČ, KTERÝ JE BIOLOGICKY URYCHLEN. I KDYŽ JSME SE SNAŽILI, SEČ NÁM SÍLY STAČILY, TAK V KLÍČOVÝCH OKAMŽICÍCH SE NEPOVEDLO HRÁČE S č.13 ODSTAVIT OD MÍČE.
DLE MÉHO VIDĚNÍ, DNES HOŠI ODEHRÁLI SENZAČNÍ ZÁPAS ! VŠECHNY BRANKY LAHODILY OKU DIVÁKA, ODVAHA NA MÍČI BYLA TÉMĚŘ NA MAXIMU, SOUBOJŮM JSME SE NEVYHÝBALI, POUZE ÚSPĚŠNOST V ZAKONČENÍ BYLA ASI 1:5.
TAKŽE DNES PROHRA SE VZTYČENOU HLAVOU !

FC VSETÍN - TJ VÍTKOVICE 6-9 ( 1-3 , 4-4 , 1-2 )

GOLY : CABRAS 2, ZBRANEK, ŠAFAŘÍK, DOBEŠ, KOŇAŘIK.

ZA HOSTY : BUCZEK 6, PAVLÍK, ŠKRKOŇ, ZEMÁNEK.


07
dubna
12:32
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Prohra co bolí

FC Vsetín - žáci
Stalo se to co nemělo. Před utkáním nabádám kluky aby soupeře nepodcenili a hráli od 1 minuty. Za 2 minuty,ale prohráváme 2:0. Kluci ovšem tohle utkání dokážou v 1 třetině otočit na 4:2. O přestávce říkám obráncům aby si dali pozor na nakopávané míče a bránili opravdu na těsno ve správném postavení.
Hned po výkopu v 2 třetině nakoplý míč, útočník 2 metry za naší obranou a snížení na 4:3. za 5 minut se situace opakuje. 4:4. Dělá nám problém zachytávat nakopávané míče a po dalším už prohráváme 4:5.
Před 3 třetinou trochu míchám se sestavou 20 minut soupeři nepučíme míč, ale nedokážeme využít ani jednu šanci a když 3krát netrefíme prázdnou branku - soupeř toho využívá a po další hrubé chybě stanovuje konečný výsledek 6:4.
Je zarážející kolik jsme zahodili šancí a vyrobili individuální chyb, které nás stálo výhru.

HFK Olomouc - FC Vsetín 6:4 (2:4, 3:0,1:0)
Branky: Adamec, Miklaš, Dobeš, Miklaš


31
března
13:24
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

PO VELKÉM BOJI, ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ A POCHVALA K TOMU ! ! !

FC Vsetín - žáci
Před zápasem nabádám kluky, aby si dnešní zápas užili, že to pro ně musí být radost ať zkouší dovednosti 1 na 1 a nebojí se vyzkoušet i kombinační hru a narážečky. A musím říct, že k vidění bylo opravdu vše a když k tomu přičtu tvrdou hru soupeře tak jsme viděli krásný zápas.
Hned od začátku jsme hráli velice dobře za 5 minut vedeme 3:0, ale přichází uspokojení a tvrdá hra soupeře se kterou se nedokážeme vyrovnat. Postupně soupeř dokáže vyrovnat na 3:3 a začíná přetahovaná. první třetinu vyhráváme 5:4.
Góly jsme kromě prvního (krásná střela) dostávali po chybách jednotlivců, proto kluky před druhou třetinou upozorňuji, aby hráli víc po stranách. Docela se jim to daří, ale vázne nám zakončení a druhou třetinu prohráváme 1:2. stav 6 : 6
Ve třetí třetině ještě jednou dokáže soupeř vyrovnat na 7:7. Potom kluci do toho dali opravdu všechen svůj um a když přidali ještě srdíčko podařilo se nám tohle utkání zlomit. Viděli jsme opravdu krásné individuální i kombinační akce a zaslouženě vítězíme.
Tak kvůli takovýmto zápasům fotbal prostě miluju.
BRAVO KLUCI !

FC Vsetín - SK Hranice 11:8 (5:4, 1:2, 5:2)
Branky: Miklaš 4x, Koňařík, Leckéši, Sommer, Adamec, Konečný, Dobeš, Šafařík


23
března
00:00
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Pohled realitě do očí

FC Vsetín - žáci
Na sobotu byl domluven houževnatý soupeř z Brumova. Pětice našich TOP hráčů má volno a je tedy na všech ostatních, aby ukázali, jak za to umí vzít... Já utkání sleduju pouze z postele (na bezpečnostní kameře), ale i tak se dá lehce odpozorovat dění na hřišti... Prvních 60 minut to vypadá, že Brumov hraje ligu a Vsetín okres... ...a to ve všech parametrech: nasazení, důraz, bojovnost, rychlost, chuť do hry...

Další hodnocení nechávám na Petrovi:
Hodnocení dnešního zápasu?
Kde začít tak to je opravdu jednoduché, přesněji přístup kluků k utkání byl mizerný!!!
Tihle kluci mají bojovat o sestavu na ligu...? Kromě 3 výjimek bych je poslal do pasek ani ne okresu.
Před zápasem je upozorňuji na to že to nebude jednoduchý soupeř, ale kluci to nechápou.
My nemáme naše TOP hráče a rázem nevíme co hrát. Přihrávky a náběhy jsou jen přání a přechod 1 na 1 sen.
Po 2 třetinách kluci "skoro" hrají co po nic chceme, ale výsledek tragický. Petr Nogol

Vsetín - Brumov 3:18 (0:8, 0:7, 3:3)
branky: Špageta, Lecky 2x


16
března
19:11
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

To nebyla facka - to byl pořádný direkt...

Sobotní odpoledne trávíme na Vršavě - soupeřem nám jsou stejně staří kluci ze Zlína. Pokusím se zhodnotit dnešní výkon - dnešní fakta...
Víkend je odrazem týdne - to je stará pravda...!
Pokud přes týden nedáváme tréninku všechno, tak to o víkendu nebude jiné... Pokud nejdeš do všech cvičení na 100% - těžko to o víkendu v hlavě přehodíš... ...a pokud jdeš raději místo tréninku na hokej - dáváš jasný signál, jak vážně to myslíš...
V 1´Jony z půl metrů přestřeluje prázdnou bránu a naznačuje náš dnešní herní projev (stejně se mu daří v 8´za stavu 3:0 z 10-ti metrů, kdy golman je "mimo vápno"...) Za celé utkání trefujeme mezi tyče 3x!!! Vše po chybách domácích zadáků či golmana - my si nejsme schopni vytvořit nic... :-(((
To, že kluci ze Zlína "celou" jarní přípravu hrají na velkém hřišti, je jistě jejich velkou výhodou, ale my jsme dnes propadli úplně ve všem... Rychlostně naprosto nestíháme, souboje o míč prohráváme z 99%, dovednostní přechod zkouší pouze dva/tři kluci a chápání prostoru je pouze zbožným přáním... Soupeř jde za 80 minut utkání 34x od půlku sám (někdy i ve dvou, ve třech) na golmana (26x je úspěšný). Zachytávat náběhové situace, tak to byl dnes zásadní problém... K zamyšlení byl i fakt, že jsme si až v 52´utkání dokázali dát 3 úspěšné přihrávky po sobě...
Dnešní zápas bude třeba hodit rychle za hlavu - přístup k tréninku (i zápasu), ale bude potřeba výrazně zlepšit...

Fastav Zlín - FC Vsetín 29:0 (15:0)


10
března
20:00
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Déšť až tolik nevadil - jezera na ploše ano

FC Vsetín - žáci
Na nedělní podvečer máme domluvený triangl v Novém Jičíně. Třetí do party nedorazil - moc to nevadí, dáme si 3x 30´ s Jičínem...
Bohužel vytrvalý déšť je proti... Stařičká jičínská umělka není schopna pojmout litry vody a hřiště s přibývajícím časem víc připomíná plochu na vodní pólo než na fotbal... Kluky sice tato "čvachtaná" baví - dokonce naší hošani dokáží z prvních třech akcí vždy skórovat, ale tohle opravdu nemá s tréninkem fotbalu moc společného... :-( Nejde si nahrát, vystřelit - udělat kličku by zvládl snad jen Harry Potter... Mrzí to o to víc, že k zápasu dorazilo všech 19 nominovaných kluků... Po dohodě s domácím trenérem dnešní akci po 20 minutách končíme... Hold i tohle se občas při fotbale stane...


09
března
15:09
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

ŠKODA JEN TOHO POČASÍ

FC Vsetín - žáci
Sobotní "poledne" jsme dle plánu strávili na umělce v Luhačovicích, kde jsme odehráli kvalitní přátelské utkání. Soupeřem nám byli stejně staří kluci z Dukly Praha.
Úvodní scénář jsem očekával: my máme zbytečný ostych, respekt, strach - soupeř je běhavý, důrazný, přímočarý. Vzhledem k tomu, že to byl teprve náš třetí zápas na velkém hřišti, bylo logické, že zejména v obrané čtveřici to bude skřípat (nedržíme "lajnu", nemluvíme, nezajišťujeme se)... Po inkasovaném šestém gólu (4x samostatný nájezd) jde Mira do útoku - opačným směrem putuje Řezňa. Od této chvíle Dukle výrazně ubývá brejkových situací a my se častěji dostáváme k vápnu i do zakončení... Následujících 50 minut je o něčem jiném. Hraje se nahoru/dolů - k vidění jsou pěkné akce i góly na obou stranách... V 60´ se daří úvodní manko téměř smazat - dotahujeme na rozdíl jednoho gólu... 5 minut před koncem Dukla (opět) z brejku odskakuje na rozdíl dvou branek a na to my již nedokážeme reagovat.
Pro nás bylo utkání určitě přínosné (děkujeme za pozvání) - škoda jen vytrvalého deště po celých 80 minut zápasu.


FC VSETÍN - DUKLA PRAHA 7:9 (3:7)
Branky: 12´ Řezníček, 31´ Švagera A., 32´, 44´, 48´ Miklaš, 58´ Švagera A., 60´ Dobeš
Dulka: 7´, 13´, 17´, 25´, 27´, 28´, 38´, 52´, 75´


07
března
10:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

ZÁPAS ZA ODMĚNU

FC Vsetín - žáci
V sobotu čeká naše U13 utkání, které si jistě budou kluci dlouho pamatovat. Jeden z nejzvučnějších týmů Československé historie, je se svou kategorií U13 v nedalekých Luhačovicích na soustředění... Pozvání s díky přijímáme a těšíme se na konfrontaci s kvalitním soupeřem... :-)


16
února
16:56
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Slušné představení

FC Vsetín - žáci
Sobotní krásné odpoledne jsme strávili na umělce v Povážské Bystrici. Dohodnutý přátelák na celé hřiště měl pouze jeden nedostatek - soupeř z důvodů mnoha omluvenek měl k dispozici pouze 4 kluky r.2006 :-( Bylo tedy jasné, že mladší soupeř (dokonce i 2 kluci r.08) naše kluky až tak neprověří... 80 minut hry tento předpoklad potvrdilo - nicméně na obou stranách byla vidět maximální snaha. Naši kluci si po dlouhé době na velkém hřišti počínali dobře - pohyb, čtení hry, hledání volných prostorů dnes bylo zase o kousek lepší než při posledním "velkém" fotbale. Rovněž jsem viděl i snahu o dovednosti, nebáli jsme se přejít 1/1 přes soupeře - za což jsem rád! Dnes jsme pokulhávali v kvalitní přihrávce a koncovka ve vápně byla opět z kategorie "Slavoj Houslice"... ;-)
Jak jsem říkal v kabině po zápase: nepřeceňovat dnešní projev - s pokorou tvrdě pracovat dál...!!!

FC Vsetín - Povážská Bystrica 10:3 (4:0)
Branky: 3x Koňařík, 2x Švagera a Miklaš, 1x Cabras, Vráblík, Dobeš


06
února
20:47
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Dobrá příprava

Původně naplánovaný "nedělní" přátelák ve Vítkovicích jsme z důvodu obsazené plochy odehráli již dnes v Rožnově (soupeř je zde na soustředění). Škoda neúčasti nemocných kluků (Pepa, Tom, Vašek a Ondrové) - navíc Paťa na lyžáku a Tondu nepřivezl včas vlak... :-( Dnešních 2x 40 minut bylo velice výživných. U všech kluků bylo k vidění něco dobrého - někdo jen sem/tam, někteří kvalitní vyrovnaný výkon a někteří se zápas od zápasu zlepšují - PRIMA ! Rožnovská umělka (obzvláště v tomto počasí) nepřeje příliš dovednostem - nicméně kluci se s tím popasovali velice dobře a počtem pokusů, kvalitou i volbou řešení jsme mohli být dnes spokojeni. Dokonce jsme zlepšili i soubojové chování a nejednou slavíme úspěch...! Soupeř je celkem urostlý (zejména beci), rychlý a dva hošani nadstandardně šikovní na míči.
Pro nás dnes určitě prospěšný zápas - středeční fotbalové odpoledne se prostě vydařilo... ;-)

Vsetín - Vítkovice 5:12 (3:7, 2:5)
Branky: Mira, Kony, Gio, Dobi, Mira


03
února
10:49
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Jen prvních 30 minut

Večerním utkáním jsme zakončili maraton pěti sobotních zápasů Pod Pecníkem. Soupeřem nám byli kluci ze Slovácka. Bohužel vinou mnoha omluvenek (na obou stranách) bylo k dispozici pouze 11 resp. 10 kluků. Pro nás je to velká škoda - podobně kvalitní/náročná utkání by bylo dobré odehrát v co největším počtu kluků, aby jsme měli všichni možnost se porovnat a konfrontovat s kvalitním soupeřem...
Pokud jsme stíhali, tak to bylo prima - bohužel to trvalo pouze prvních 3O minut...
Za první třetinu bych kluky pochválil - na to, v jaké jsme nastoupili sestavě, to byl slušný výkon. Bohužel zejména ve druhé části jsme naprosto nestíhali - zde jsme všude výrazně pozdě a šetříme krokem... Časté samostatné nájezdy soupeře - mnohdy i dva, tři "na jednoho/na nikoho" sebralo klukům sebevědomí a ochotu jít na hranu svých sil. Třetí dějství již soupeř malinko ubral a dovolil nám zaznamenat čestný úspěch. Kluci ze Slovácka byli ve všem lepší (to se očekávalo) - u našich kluků bych rád viděl větší ochotu v pohybu zejména při čtení hry.

Vsetín - Slovácko 1:15 (0:2, 0:9, 1:4)
branka: Giovanni


20
ledna
13:25
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Dobrá příprava

FC Vsetín - žáci
Druhý přátelák dle programu jsme dnes sehráli na naší umělce proti klukům z Púchova (U13). Bohužel vinou nemocí a školního lyžáku soupeř přijel pouze v 8 lidech a bez golmana... Řešení je jednoduché - půjčujeme Tondu do kasy a do každé třetiny jednoho kluka od nás (Špageta, Štěpa, Vašek). Nám se "nečekaně" na poslední chvíli taky omlouvají 4 kluci - naštěstí zbytek dorazil a chce si s chutí zahrát... Počasí bylo parádní (bez mrazu a větru) - plocha super, tak jdeme na to...
Tři urostlí hošani z Púchova a tradiční šikovnost a chuť kluků ze Slovenska donutili naše borce předvést maximum svého umění. Celých 80 minut (30-30-20) se hrálo "nahoru - dolů", k vidění bylo spousta pěkných akcí, přechodů 1/1 a samozřejmě i hezké góly... Nadstandardní výkon dnes předvedl Kuba a spolu s Konym a Adamem dnes "vyčnívali" z týmu. Velice dobře se prezentoval Paťa, Mára, Fíja, Gio. Dnešní zápas splnil účel - oba trenéři spokojení, takže jen více podobných zápasů...

Vsetín - Púchov 10:5 (4:1, 3:4, 3:0)


14
ledna
00:00
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

První přátelák

První z řady přípravných zápasů jsme dnes odehráli proti starším žákům z Jarcové. Po dohodě hrajeme na celé hřiště (10+1) s pětkou míčem... (jsme v "lednové" přípravě, tak proč ne) :-) V utkání logicky při běžeckých soubojích měli navrch starší kluci z Jarcové - vesměs všechny branky dostáváme z brejkových situací, kde prostě nedokážeme sekundovat či zachytit "rychlonožku"... Při hře 1/1 si umíme poradit - často si takhle pomáháme k posunu vpřed a ohrožujeme soupeřovu svatyni... Po počátečním menším chaosu v pohybu na velkém hřišti se náš projev zlepšuje a nutíme soupeře makat nadoraz. Utkání splnilo záměr - jistě si to ještě zopakujeme...

Vsetín - Jarcová 4:5


22
listopadu
19:00
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Vs. U13 - Vs. U14

...původně jsem k tomuto přátelskému mači nechtěl nic psát, ale to že hráči dohrají a nevědí jak to dopadlo - to jen potvrzuje, co říkáme stále dokola... (zájem - emoce - touha = bohužel zatím level 1)
...podotýkám, že šla časomíra i ukazatel skóre... (takže "dobré ráno"...?)

Protože 14-tek dorazilo jen 10 kluků - doplnili jsme je Kubou Mezihorákem, Petrem Vraštiákem a Romanem Kuchmakem. My máme na střídačce další 4 kluky, takže můžeme zápolit dle pravidel starších žáků (na celé hřiště 2x 35 minut)
V první půli se mlaďoši neustále chytají do offside pasti - starší využívají zejména brejkové situace a půlroční "znalosti" velkého hřiště... V druhém dějství u starších několikrát "offside past" nezafungovala a mladší se pomalinku sžívají s velkým prostorem...

U13 - U14 10:7 (2:4)
střelce si matně pamatuji následovně (reklamace v redakci...) :-)
za 13: 4x Mira, 3x Adam, 2x Paťa, Kony
za 14: 3x Švagy, 2x Šimon, Andy, Kuba


03
listopadu
12:54
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Bohužel...

FC Vsetín - žáci
Dnešní derby se odehrálo na hlavní ploše - což nás mile překvapilo. Soupeře jsme sice cca rok neviděli, ale připravovali jsme se na nakopávaný fotbal... ...bohužel se předpoklad naplnil do puntíku... :-( Je to velká škoda, protože jsem přesvědčen, že v případě alespoň pokusů o fotbal (ze strany domácích) by to bylo paradních 90 minut pro rozvoj FOTBALISTŮ... Při množství výkopů, odkopů, nákopů bylo jen otázkou času, kdy míč "propadne" nebo gólman chybně vyběhne nebo útočník prostě uteče - 5x takhle inkasujeme... 2x inkasujeme, když posíláme soupeře do brejku přímo z našeho rohu... Dnes byl Valmez výrazně lepší v osobních soubojích (v 90% odpadáváme) a v koncovce... Nás mnohokrát "vyčapal" dobře chytající gólman... Jinak ale musím kluky za snahu a zejména fotbalovost pochválit !
Hodnocení celého podzimu později... ;-)

Val.Meziříčí - Vsetín 8:6 (1:2, 3:2, 4:2)
Branky: 2x Mira a Jony, Adam, Filip


26
října
21:56
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Soupeř byl prostě lepší...

Díky rozumnému přístupu z Třince jsme mohli odehrát dnešní zápas na umělce "po U12", takže hřiště mohlo být "na délku" - a aby to bylo ještě výživnější, posunuli jsme se na malé vápno... Možná i díky této skutečnosti - možná díky náročnému středečnímu utkání nám dnes chyběla jiskra... Nutno uznat, že soupeř byl živější, agresivnější, rychlejší... Škoda, že 99% rozehrávky soupeře byl dlouhý balón na hroťáka - chyběla tak více mezihra... Kluci se dnes nedostali do obvyklého počtu zakončení - což bylo zapříčiněno zejména výše popsanými důvody. Snad se v posledním derby utkání proti Valmezu vybičujeme ke kvalitnímu výkonu a uzavřeme celkem podařenou podzimní část sezóny... :-)

Vsetín - Třinec 1:10 (0:2, 1:5, 0:3)
Branka: Ondra Švagera


24
října
18:33
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Jak to dnes hodnotit...?

Na velice, velice těžkém terénu (ale chvále bohu na Tyršovce) s jistě odhodlaným soupeřem máme "snovou" 1. desetiminutovku, kdy odskakujeme na 4:0. V druhé části první třetiny přidáváme další 4 branky a do kabin jdeme po velice kvalitním výkonu za stavu 8:0. Tato skutečnost jistě ovlivnila zbytek utkání - v kabině hostí je zemětřesení a naší kluci asi v hlavách mají už něco jiného... Druhá třetina "namastná-neslaná" - po dvou propadlých výkopech inkasujeme a pouze jednou dotahujeme naše snažení v gólovou tečku (a že těch příležitostí bylo opět "něúrekom"...) Ve třetí třetině se oproti druhé části trošku zlepšujeme - soupeř sice snižuje na 9:3, ale v této fázi diktujeme hru my... Sice se gólově prosazujeme pouze 2x, ale šancí máme na výraznější brankový účet...
Zpět k nadpisu
...vyhrát těžké utkání - být 3 body od 1.místa a po utkání si ani nezařvat vítězný pokřik...?
...jen závidět mohu vedle hrajícím "dvanáctkám", kteří po vítězném utkání provádí "radostnou vítěznou vlnu" na obě tribuny, kde tleskají rodiče...
(hoši, hoši...)

Vsetín - Bílovec 11:3 (8:0, 1:2, 2:1)
Branky: 4x Mira, 2x Jony a Kony, 1x Adam, Gio, Ondra U.


14
října
12:35
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Bez šance...

V neděli dopoledne proběhla na Tyršovce v kategorii U13 lekce fotbalovosti. Hosté jsou lepší ve všem a to dost výrazně... Bylo dnes názorně vidět, že pro cca 7 kluků je úroveň TOP zápasů této soutěže prozatím naprosto nedostižná meta... Navíc, když odmítáme 4x vstřelit gól do prázdné brány (my totiž po té prázdné kase vůbec nevystřelíme...), tak nemůžeme pomýšlet ani na ten jeden čestný úspěch... Pokud nám "nezafunguje" Mira s Adamem - Filip s Tondou to vzadu logicky nezachrání - bohužel ostatní většinou jen čekají, co lídři týmu vymyslí a moc svého samostatného řešení nepřidávají...
K zamyšlení je i bujaré veselí v šatně a sprše - defacto hned po zápase... Když jsem byl stejně "starý" kluk a dostal jsem takhle "za uši" třeba i jen před barákem, tak jsem byl pořádně nas... ještě několik hodin po špílu... Postrádám kluci větší soutěživost...

Vsetín - Karviná 0:12 (0:4, 0:4, 0:4)


07
října
19:37
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Nebyli jsme lepší...

Na zápasy s Baníkem se osobně vždy velice těším... Máme možnost kvalitní konfrontace s velice šikovnýma klukama - byť o rok mladšíma... Dnes jsme nezačali špatně, odskakujeme na 0:2, ale baníkovští mladíci svou chutí a dovednostmi otáčí na 3:2. Nám se podaří v posledních vteřinách 1.třetiny po rohu Pištou šťastně srovnat na 3:3. Po důraznějším rozhovoru o přestávce se náš výkon malinko zvedá - sice odskakujeme na 4:7, ale stále dle mého ve většině činností zaostáváme... Poslední třetina nabízí podobný průběh, pouze nám se nedaří několik dobrých příležitostí přetavit v gól - soupeř naopak v posledních vteřinách z rohu golmanem uzavírá dnešní gólový účet.
...nicméně je s podivem, že o rok mladší kluci fyzicky naše 06 po většinu zápasu převyšují... (zde je to patrně můj problém - asi kluky zbytečně šetřím a nedostatečně připravuji po fyzické stránce - polepším se...) ;-)
Dnes jsme "profitovali" z "roku nahoru" a Mirovi střelecké potence...

Baník - Vsetín 6:8 (3:3, 1:4, 2:1)
střelci: 4x Mira, Štěpán, Kuba a oba Ondrové


30
záři
21:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Slušný herní projev

Dnešní utkání bylo velice dlouho vyrovnané - jak na ukazateli skóre, tak i v samotné hře. Akcie soupeře dvě třetiny držel vynikající gólman, který nám mj. v poslední třetině slušně zatápěl i coby hroťák... Tuším že 4x zvoní naše břevna a tyče - nebýt tohoto štěstíčka pravděpodobně by to byla řežba do poslední minuty... Nicméně bych dnes kluky spíše pochválil, na složitém terénu bylo obtížné předvádět dovednosti - chuť do hry byla patrná, ochota porvat se rovněž, takže "DOBRÁ PRÁCE PÁNOVÉ"... ;-)

Vsetín - Šumperk 7:0 (2:0, 0:0, 5:0)
Střelci: 3x Mira, 2x Adam, Tom, Ondra Š.


22
záři
15:41
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Hodina dobrá - 30 minut bída

Po velice vlažných prvních minutách, kdy kluci asi nevěřili, že nám soupeř nedá nic zadarmo a sám se neporazí jsme cca od 8 minuty začali produkovat hru na kterou jsme od kluků zvyklí. Do konce druhé třetiny nebylo co řešit a víceméně jsme mohli jen chválit... Kluci se snažili o vše, co stále chceme vidět (kvalitní přechod 1/1, kombinace, střelba, přepínání po ztrátě míče) všechny tyto činnosti se poměrně slušně dařilo plnit. Bohužel poslední třetina se nám vůbec nevydařila - ztratili jsme jiskru, přesnost, nápad, odvahu a tato nevydařená půlhodinka nechává malinko hořkou pachuť po jinak kvalitním výkonu...
Věřím, že v dalším utkání doma proti Šumperku si na tento "výpadek z role" dáme pozor a předvedeme kvalitní výkon po celých 90 minut...

Uničov - Vsetín 3:8 (0:4, 2:4, 1:0)
Střelci: 3x Ondra Š., 2x Adam a Mira, 1x Gio


20
záři
14:13
U13 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Ondrášovka Cup U13 - předkolo

FC Vsetín - žáci
Místo školy fotbal...? Tak to samozřejmě většině klukům vonělo... :-)
Sehráli jsme pouze čtyři 20-ti minutové mače - bez přestávky jeden po druhém... (bohužel Zašová a Prusinovice nepřijeli) Každý kluk 40 minut na hřišti - 2x soupeř z kategorie snazších, 2x se muselo máknou... Ve všech utkáních jsme na míči lepší - kombinace celkem ok - střelba taky nějaká proběhla - sem tam nějaká chybka se rovněž objevila a v posledním utkání proti domácím inkasujeme víceméně všechny branky po brejkových situacích založených na dlouhém nákopu (domácí se tímto herním projevem prezentovali celých 20 minut - co se dá dělat...)

Vs - Val.Příkazy 8:0 (2x Filip a Kony, 1x Jony, Pepa, Tonda, Tom)
Vs - Želatovice 9:0 (2x Jony, Tonda a Filip, 1x Mira, Kony, Paťa)
Vs - N.Jičín 3:0 (Mira, Paťa, Ondra Š.)
Vs - Hranice 0:4

Počet přístupů
od prosince 2012

1111565

Počítadlo