FC Vsetín - Žáci
Dnes je Úterý 03. října 2023      Svátek slaví Bohumil     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 30.09 2023
Plán 42.týden (16.-22.10.2023)

Vloženo: 25.09 2023
Plán 41.týden (9. - 15.10.2023)

Vloženo: 18.09 2023
Plán 40.týden (2.-8.10.2023)

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

TRANSPARENTÍ ÚČET MLÁDEŽ

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 07)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2016)
Specifický symbol:
Čtvrtletí (např: 4/2022)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)


Informace o příspěvcích naleznete v přiloženém souboru ke stažení.

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

FOTKY TÝMŮ 2022

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FC Vsetín - žáci

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

ODKAZY

FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

 

    AKTUALITY


30
záři
15:01
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

1. SK Prostějov - FC Vsetín 2:5 (1:1)

Sestava: Dobeš, Drábek, Dronek, Filák, Gerhardt, Golasovský, Janota, Kaluža, Králík, Kurtin, Mičian, Miklaš, Michálek, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 2 x Zezula, 1 x Kaluža, 1 x Filák, 1 x Jašek.

Dnešní typicky podzimní sychravé počasí v nádherném sportovním areálu přímo vyzývalo k výkonu, který kluci předvedli. Ano, musíme se veřejně přiznat, že jsme toto počasí měli jako hráči v oblibě (pozn.: Já s Alešem ;-) ). A jsme rádi, že jsme tímto mentálním nastavením nakazili naše hráče. Po herní stránce nám to po dvou těsných prohrách jde trochu hůře, než v úvodu sezóny, ale nasazením a úsilím všech hráčů to doháníme. Je také pravdou, že v každém utkání hledáme optimální rozestavení vzhledem k současnému stavu nemocných a zraněných. Naštěstí máme na soupisce dostatek hráčů, kteří si s tím vždy poradí. I dnes jsme ovšem začali tak, jako v posledních dvou domácích utkáních tohoto anglického týdne. Dáváme soupeři šanci dát úvodní gól svým nekvalitním provedením jednoduché situace a tou je malá domů. Krátce nás to zbrzdilo, ale jak jsme nastínili v úvodu, mentální nastavení našich hráčů bylo jasné. Ta nádherná a rozdílová akce přišla po střele Kuby Kalužy a bylo srovnáno. Prostě se s tím nemazal a z 25 metrů nechytatelně zatočil střelu na vzdálenější tyč! Fotbalová nádhera. Do druhého poločasu jdeme s odhodláním strhnout vítězství na naši stranu. A to se nám podařilo sérií třech po sobě jdoucích gólů, kdy se jako správný kapitán zachoval Tom Filák a svým průnikem do dvacítky a nechytatelnou levačkou dává vítr do našich Vsetínských plachet. Následují chytré střely našeho zástupce kapitána Filipa Zezuly a rázem vedeme 4:1. Soupeř nám to, ale nedal zadarmo, pokud by si to někdo myslel. Mnoho důrazných zákroků z jejich strany bolí. Musím kluky z Prostějova pochválit, protože to nevzdali a jejich krásnou standardkou se opravdu blýsknul jejich kapitán, který tak snížil na 4:2. Tečku za utkáním udělal náš zatím nejproduktivnější hráč David Jašek, jenž doráží po nedůrazu hostí ve vlastním malém vápně téměř do prázdné brány.

V příštím týdnu přivítáme doma nováčka soutěže z Rýmařova, tak pevně věříme, že nás přijedete povzbudit.

Pro věrné fanoušky přidáváme něco málo z oslavy vítězství po utkání.


28
záři
19:04
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Aleš Králík

Lídrovi z Vítkovic jsme to dnes usnadnili

FC Vsetín - žáci
V dalším kole dorostenecké divize jsme přivítali na domácí Tyršovce lídra soutěže z Vítkovic. Již ve 4. minutě se dostáváme do první velké šance, ale Jašíno tváři v tvář gólmanovi neuspěl. Hra se odehrávala převážně mezi velkými vápny s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V prvním poločase se dvakrát prosadili hosté, kdy využili nedůslednosti našich hráčů a dvakrát vyslali svého útočníka kolmou přihrávkou za naši obranu, a ten se nemýlil. Již v minulém utkání se nám podařilo vrátit do utkání za nepříznivého stavu, a stejně tomu bylo i dnes. Druhý poločas jsme byli výrazně aktivnější a během 5 minut skóre srovnáváme. Další šance končí nevyužity. Bohužel v době, kdy jsme měli navrch jak herně tak i psychicky, soupeři darujeme třetí branku naší malou domů, která končí po sérii chyb v naší síti. Od té doby jako by Valachy někdo omráčil a utkání dohráváme ve velké křeči po KO, které jsme si uštědřili sami. Velká škoda, jelikož dnes to bylo utkání, které se dalo zvládnout po všech stránkách lépe.
Je potřeba, aby do utkání dávali 100% všichni po celou dobu zápasu.
Již za dva dny nás čeká další utkání na půdě 1. SK Prostějov.

FC Vsetín - MFK Vítkovice 2:3
Branky: Zezula, Jašek

Sestava:
Michálek/Ptáček - Janota, Drábek, Golasovský, Zicha - Filák, Gerhardt - Králík, Kaluža, Zezula - Jašek - Dobeš, Juřík, Dronek, Sedlák, Mičian, Miklaš


24
záři
21:09
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - HFK Olomouc 2:3 (0:1)

Sestava: Dobeš, Drábek, Gerhardt, Hořanský, Janota, Kaluža, Králík, Kročil, Mičian, Miklaš, Michálek, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Králík, 1 x Zezula.

V dnešním utkání rozhodly nacvičené standardky soupeře. Dalším důležitým faktorem, který hrál dnes v náš neprospěch, byl terén. Sobotní utkání mužů a předehrávka našich U19 určily jednoznačně způsob a obraz hry. Hned v úvodu utkání jsme si při prvním rohovém kopu soupeře nepohlídali první tyčku a od 6. minuty jsme prohrávali 0:1. Nicméně jsme dohráli první poločas velmi aktivně, resp. jsme hráli to, co nám umožnil terén. Pár našich neproměněných vyložených šancí, tak to je něco, na co jsme si už tak trochu zvykli, ale stále jsme se s tím nesmířili a v tréninkovém procesu na tom urputně pracujeme a zlepšujeme se. Je jen otázkou času, kdy se to projeví i v utkání. V úvodu druhého poločasu se opakuje náš nedůraz při rohovém kopu soupeře a necháváme dvoumetrového kapitána mladších dorostenců samotného na zadní tyči. 0:2. Nic jdeme dále, ale do kolen nás trochu a na chvíli srazí jedna z mnoha chyb ze hry při přebírání míče našeho nedůrazného útočníka na polovině hřiště, jenž znamená přečíslení naší bezmocné obrany a gól v naší síti. V 7O. minutě a za stavu 0:3 by to mnohé týmy zabalily. Ovšem ne ten náš! Hrajeme dále náš fotbal až do konce utkání. A kýžené okamžiky přicházejí a naše trpělivost se vyplácí. První faul na našeho hráče ve dvacítce soupeře, který byl veden nohou na hlavu sudí neviděl, ale podražení už prostě písknout musel. Snižujeme na 1:3 a roztáčíme náš kolotoč. Z další akce náš kapitán vystřelil tak tvrdě, že golman pouze vyrazil před našeho dobíhajícího hráče. 2:3 a 15 minut do konce. Hosté se zatahují a staví dva autobusy před dvacítku. Snaha, nasazení a úsilí bylo z naší strany enormní. Trochu štěstí jsme dnes potřebovali, ale... Remíza by dnešnímu utkání moooc slušela a byla by z mého subjektivního pohledu spravedlivá. Ovšem náš dnešní soupeř ukázal proč je před námi.
Tak snad si ve čtvrtek spravíme chuť proti novému lídrovi tabulky Vítkovicím.


16
záři
15:47
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Aleš Králík

Valašské derby jsme zvládli na jedničku

TJ Valašské Meziříčí - FC Vsetín 0:5
Branky: 2x Jašek, 2x Filák a Zbranek

Michálek - Zicha, Miklaš, Drábek, Janota - Filák, Kročil, Králík, Zezula - Jašek, Mičian - Hořanský, Dronek, Kurtin, Golasovský, Zbranek, Ptáček

K dalšímu mistrovskému utkání jsme dnes zajížděli do nedalekého Valašského Meziříčí. Za pěkného letního počasí se však utkání odehrává na hřišti č. 2, tedy na hřišti menších rozměrů a s velmi nekvalitním povrchem. Již v přípravě na utkání a přístup kluků před utkáním dával najevo, že to berou velmi zodpovědně, a jdou si za svým cílem, odvézt si všechny bodíky. Kluci dostali do utkání jen jeden úkol, a to být trpěliví, s tím, že když navážou na předchozí výkony, tak budou úspěšní. Vsetínští střídali postupné útoky s přímočařejším přechodem do protiútoku a v průběhu první půle se dostali několikrát k ohrožení soupeřovi branky, chyběla jen větší kvalita a klid v zakončení. V první půli se ujaly dvě pěkné kombinační akce, které stanovily poločasové skóre 2:0 pro naše mladíky. Pozor na Csaplárovu past!!!
Druhá půle byla opět v režii Vsetínských, kdy se snažili hrát po zemi kombinačně, což domácím dělalo problémy.Kluci hráli s chutí, velkým nasazením a velmi zodpovědně, což znamenalo v konečném výsledku další tři branky po krásných fotbalových akcích. Kluky musíme pochválit za předvedený výkon, který snesl vysoké měřítko, a bylo vidět, že sami si to velmi užívají. Odměnou jim byl aplaus vsetínských příznivců po skončení utkání.
Příští týden na domácí půdě odstartujeme maraton mistrovských utkání, kdy v průběhu týdne odehrajeme 3 utkání s velmi kvalitními soupeři. Proto nás přijďte podpořit a hnát naše mladíky dopředu.


10
záři
16:10
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - SK HS Kroměříž 2:0 (1:0)

Sestava: Drábek, Dronek, Gerhardt, Janota, Jašek, Juřík, Kaluža, Králík, Kročil, Mičian, Miklaš, Michálek David, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Králík, 1 x Filák.

V typicky horkém letním počasí jsme dnes na Tyršovce měli možnost vidět dalšího z kvalitních soupeřů a to kluky z Kroměříže. Z naší strany to byl velmi podařený týmový výkon. V prvním poločase jsme měli mnoho šancí, které se nám stále nedaří řešit správně a v náš prospěch. Mám na mysli odskočení soupeři na dvou, tří, čtyř gólový odstup. V závěru poločasu se Tomovi Králíkovi podařilo konečně protrhnou naši střeleckou neschopnost a do kabin se nám šlo radostněji než soupeři. V poločasu druhém jsme navázali herně na první a soupeře jsme nepouštěli do naší dvacítky a drželi ho na větší distanc od Martina. jenž dnes podal dobrý individuální výkon. Ano soupeř měl několik slibně se vyvíjejících rohových kopů, které se nám ovšem vždy podařilo vyřešit správně a bez větších problémů. A tak jako v poločase prvním tak jsme v závěru toho druhého zvýšili kapitánem Tomem Filákem na konečných 2:0. Celému týmu, a to i těm, kteří se nevlezli buď do nominace, nebo i těm co nedostali prostor v utkání děkujeme s Alešem za skvělé odpoledne, které se muselo líbit všem přihlížejícím fanouškům a rodičům. Jsme jeden tým!

Příští týden nás čeká velmi těžké derby ve VM, tak pevně věřím, že nás přijedete povzbudit.


02
záři
17:31
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Aleš Králík

Z Nového Jičína vezeme vítězství

Dnes jsme odehráli druhé venkovní utkání začínající sezóny na půdě Nového Jičína. Do utkání vstupujeme velmi odvážně a do 20 minuty jdeme do tříbrankového trháku. Na hřišti v tu dobu je jen jedno mužstvo a vše vypadá velmi jednoduše. Jenže za chvíli soupeři darujeme velmi laciný gól (nedůraz, podcenění), a soupeř trošku ožívá. Ale jsou to Vsetínští, kteří tahají za delší konec provazu.
Do druhé půlky vstupujeme dvěma 100% šancemi, ale naopak jsme ti co první inkasují, a to opět velmi lacině, kdy naše malá domů k překvapení všech končí v naší síti. Soupeř přidal na agresivitě, ale fotbalově jsme se s tím popasovali a soupeře herně přehrávali. Pojistku přidal kapitán po standardní situaci. Závěrečných 30 minut byla série, kdy jsme nebyli schopni vstřelit další branky, a to těch šancí bylo na 3 zápasy dopředu. Tak snad si to kluci nechali na další soupeře.
To že se kluci fotbalově posouvají je vidět, ale je potřeba stále poctivě trénovat, a ke všemu přistupovat se 100% zodpovědnosti a pokorou. Čekají nás další soupeři, a v těchto utkáních by nás naše střelecká impotence mohla mrzet.
Chlapáci, dobře zregenerujte a v pondělí se těšíme na Vás opět na zeleném pažitu v plné síle.

Sestava: Michálek - Zbranek, Zezula, Drábek, Filák - Kročil, Kaluža, Králík - Jašek, Miklaš, Zicha - Janlota, Hořanský, Gerhardt, Mičian, Juřík, Sedlák, Ptáček

N. Jičín - FC Vsetín 2:5
Branky: 26', 49'- 7'Jašek, 8'Kročil, 19'Jašek, 31'Kročil, 61'Filák


27
srpna
20:36
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Bílovec 6:1 (3:1)

Sestava: Dobeš, Drábek, Dronek, Gerhardt, Hořanský, Janota, Jašek, Juřík, Kaluža, Králík, Kročil, Mičian, Miklaš, Michálek David, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 2 x Zezula, 2 x Králík, 1 x Jašek, 1 x Zicha.

Dnes jsme v utkání proti klukům z Bílovce předvedli velmi zodpovědný a týmový výkon, podpořený zlepšenou produktivitou. Na rozdíl od minulého týdne v Třinci jsme promíchali sestavu a hráči, kteří dostali naši důvěru, tak odehráli parádní utkání. Ač jsme během utkání vystřídali maximální počet hráčů a změnili jejich posty, tak vždy si s tím dokázali poradit a sportovně se poprat. Úsilí, nasazení, chytrost a chuť tak to tam dnes prostě bylo. K vidění byly také nádherné fotbalové akce, ale i jednoduchá a účelová hra, na kterou soupeř těžko hledal recept. Opravdu máme pocit, že kluci dospívají nejen kalendářně, ale i fotbalově.

A protože si dnes veřejnou pochvalu naši hráči zaslouží, a to včetně těch, kteří nedostali prostor, tak tady tímto článkem jim s Alešem tuto pochvalu vysekáváme. Dnes jste opravdu hráli velmi dobře. A tady se pozná opravdový tým, protože příště je řada na jiných... V úterý na tréninku s tím začneme pěkně od podlahy, ne?

Příští týden jedeme do Nového Jičína, tak pevně věřím, že nás přijedete povzbudit.


19
srpna
20:57
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FK Třinec - FC Vsetín 1:0 (0:0)

Sestava: Drábek, Dronek, Gerhardt, Hořanský, Janota, Jašek, Juřík, Králík, Kročil, Kurtin, Mičian, Miklaš, Michálek David, Michálek Štěpán, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: -.

Pozitivní informací na tomto prvním utkání bylo to, že jsme soupeře přehrávali 70% utkání, ale bohužel jsme nebyli schopni to množství vyložených gólových akcí proměnit. Takže tato prohra kluky hodně bolela.
V posledním přípravném utkání se nám zranili dva hráči, kteří nemohli nastoupit k utkání v základní sestavě a citelnou ztrátou pro nás byla i nepřítomnost našeho nově zvoleného kapitána Tomáše Filáka, který nastoupil za naši U19 a rozhodně se ta za celých 93 minut neztratil. Odměnou za jeho tréninkový přístup mu byla nejen herní praxe s U19, ale i branka v samotném závěru utkání. I přes všechny tyto komplikace jsme, kromě jedné situace a to té gólové, fotbalově rozhodně nepropadli, což je pro nás trenéry dobrá zpráva z pohledu silné lavičky.
Tomuto utkání by jednoznačně slušel úplně jiný výsledek. Ovšem otázkou je, co dané utkání přineslo nám a co Třinci. Vše z pohledu rozvoje hráčů, protože výsledek je pouze statistický údaj. Zdali je pro nás prohra výhrou a nebo si každý převeďte toto porovnání z pohledu soupeře. To vše ukáže čas...
No nic. Jdeme dále. Jsme na začátku sezóny. Dalším soupeřem nám budou kluci z Bílovce. Přijďte nás povzbudit!


13
srpna
15:57
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Aleš Králík

Letní příprava kategorie U17 – shrnutí

FC Vsetín - žáci

Mladší dorostenci začali letní přípravný blok 10. 7. individuálním týdenním plánem, tak abychom se o týden později sešli k prvnímu společnému tréninku. Následující 4 týdny kluci polykali dávky třikrát týdně na hřišti a dvakrát individuálně doma, přičemž každý týden byl zakončen přípravným utkáním (viz. Stránky FC Vsetín). Poslední týden se nesl ve velmi náročném pojetí, kdy jsme sehráli v 8 dnech 4 přípravné utkání (2x dorost Jarcová, muži Bratřejova a dnes dopoledne v generálce na divizní soutěž celek HFK Olomouc). V rámci toho jsme absolvovali dvoudenní teambuildingový pobyt v Bratřejově, ukončený wellness pobytem v Kapka resortu. S celkovým přístupem kluků v rámci přípravy jsme velmi spokojeni. Pochopitelně jsme si bedlivě všimli našich nedostatků, ale na tom budeme nadále pracovat a věříme, že se to postupem času projeví na předváděné hře. Všechna utkání jsme si s kluky vždy rozebrali, a pevně věříme, že si z toho dobrého i z chyb vzali to potřebné, co je bude nadále posouvat. Dílčím cílem je také to, aby kluci r. 07 a 08 utvořili partu, která vždy potáhne za jeden provaz, což si myslíme, že se nám daří, a tvoří se nám pro nadcházející sezónu kolektiv, který bude reprezentovat náš klub na divizní úrovni.
Máme 3 tréninky na doladění a již příští sobotu vyrážíme k prvnímu mistrovskému utkání do Třince. Budeme rádi za podporu rodičů, kteří vždy dokážou vytvořit dobrou atmosféru, tímto Vás tedy zveme na start nového soutěžního ročníku.
Na závěr bychom chtěli poděkovat klubu, sponzorům, rodičům, a hlavně starostovi obce Bratřejov, díky nimž jsme mohli absolvovat soustředění a klukům za odměnu umožnit tento pobyt, který byl přínosem pro nás všechny.
„VZHŮRU DO NOVÉ SEZÓNY“

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

03
srpna
06:52
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Aleš Králík

Tj Sokol Jarcová - FC Vsetín 4:5 (1:4)

V rámci tréninkového procesu jsme na kvalitou ligovém trávníku sehráli první přátelské utkání s celkem Jarcové. Do utkání vstupujeme s jasným cílem, a to zžívání se s herním systémem, a kluci dostali totožné úkoly, jako v předešlém utkání. Před utkáním kluci absolvují běžecké cvičení a jdeme na to. Z celkového pohledu jsme s utkáním spokojeni. Rotace a zkoušení hráčů na různých postem nám pozitivně otevírá možnosti do další práce. K vidění bylo spousta pěkných akcí na obou stranách, a také mnoho zajímavých individuálních výkonů. Z našeho pohledu utkání splnilo 100% svůj účel. Postupem času, jak jsme v tréninku, je na klukách vidět obrovská chuť, a píli kterou absolvují dávky, postupně a ve větší míře přenáší do zápasů (což je velké pozitivum). Kluci jen tak dál... Nyní nás čeká hned v neděli domácí utkání s Porubou a ve středu odveta v Jarcové, kdy přípravný blok uzavřeme další neděli proti HFK Olomouc. A pak už se budeme těšit na zahájení divizní soutěže.

Sestava: Dobeš, Drábek, Filák, Gerhardt, Hořanský, Janota, Jašek, Juřík, Králík, Kurtin, Miklaš, Michálek David, Michálek Štěpán, Palát, Ptáček, Zbranek, Zezula.

Góly: 3 x Jašek, 1 x Zbranek, 1 x Juřík.


30
července
00:00
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

JISKRA Staré Město - FC Vsetín 6:2 (3:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Filák, Gerhardt, Hořanský, Janota, Jašek, Juřík, Králík, Kurtin, Miklaš, Michálek David, Michálek Štěpán, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula.

Góly: 1 x Sedlák, 1 x Filák.

V rámci hodnocení dnešního utkání předesílám, že jsme dnes zkoušeli jiné rozestavení, než jsou kluci zvyklí. Takže pokud nějací Ti statistici sledují výsledkovou tabuli, tak ano, dnes jsme prohráli a zaslouženě. Kluci před tímto utkáním dostávají dva základní úkoly, které bezprostředně souvisely s rozestavením. Kvůli chybějícím a zraněným hráčům rotujeme mezi posty u některých hráčů. A hned v úvodu utkání to bylo jasně vidět. Každému hráči trvá nějakou dobu, než přijde na to, co po něm trenéři chtějí. Dostáváme dva slepené góly po chybách pramenících z nepochopení nových postů. Do utkání se vracíme parádní kombinační akcí. Chyby u prvních dvou gólů se opakovaly znovu a znovu. Soupeři padly do sítě všechny šance, které měli. My jsme byli v koncovce marní, marní, marní... Každý tým má svůj strop a proto si troufnu tvrdit, že v té naší sestavě i přes prohru jsme byli s kvalitou předváděné hry celkově spokojeni. Ovšem, není tomu už tak při plnění dvou základních úkolů pro toto utkání, protože právě jejich neplnění zapříčinily góly v naší síti. Musíme se na ně více zaměřit v tréninkovém procesu a postupně je odstranit do začátku sezóny.
Teď si střihneme dva anglické týdny a budeme vyhlížet první mistrovské utkání v Třinci.


23
července
17:42
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FC Slušovice 4:0 (2:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Dobeš, Drábek, Dronek, Filák, Hořanský, Janota, Jašek, Juřík, Kaluža, Králík, Kročil, Kurtin, Miklaš, Michálek David, Michálek Štěpán, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula.

Góly: 2 x Zbranek, 1 x Filák, 1 x Jašek.

K hodnocení dnešního utkání mohu de facto říci pouze to, že neslo prvky začátku přípravy. Postupně zapracováváme hráče ročníku 2008 do dorosteneckého fotbalu, který je naprosto odlišný od žákovského v důrazu a rychlosti herních činností jednotlivce. I pro hráče ročníku 2007 je to naprosto odlišná situace proti loňské sezóně, neboť oni přebrali otěže po ročníku 2006 a měli by se stát tahouny tohoto týmu. Jak jsem zmínil v úvodu, jsme v přípravném období a hráči naší U17 hltají vytrvalostní kilometry, sprintové stovky metrů a posilují, resp. zpevňují své tělo. To vše nese obrovskou zátěž na jejich organismy a ne každý je srozuměn s regeneračním procesem. Pak dochází ke zraněním a zdravotním potížím. Kopaná je hold komplexní kontaktní týmový míčový sport a ne všichni to doposud pochopili. Úroveň utkání odpovídala naším současným možnostem. První půli hráli hráči ročníku 2007 a druhou ročníku 2008. Postupně jsme míchali sestavou tak, abychom srovnali hráčské herní vytížení. V naší hře se objevovalo mnoho nepřesností, které nás mohou v divizní soutěži velmi mrzet. O neproměněných gólových příležitostech ani nemluvím.

Jdeme dál a příští týden zavítáme do Starého Města.


18
června
15:36
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Třinec 5:2 (5:1)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Konečný, Kročil, Leckéši, Miklaš Matěj, Miklaš Miroslav, Ptáček Antonín, Ptáček Martin, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 3 x Miklaš Mira, 1 x Švagera, 1 x Leckéši.


Tak a je po sezóně. K dnešnímu utkání jsme vzhlíželi s napětím, neboť jsme čekali s jakou sestavou nastoupí kluci Třince. Na podzim jsme jim doma nadělil třináctku. Čekali jsme dnes od nich nějakou tu kulišárnu jako od Prostějova... Ta ovšem nepřišla. Třinečáci hráli s tím co na podzim a postavili se tomu čelem. No a když v šestnácté minutě vedete 3:0 a herně nedáváte soupeři šanci, tak mě i mého kolegu Aleše zaplavil pocit klidného posledního utkání a k tomu ještě před domácím publikem. Pro kluky ročníku 2006 to bylo poslední utkání v této kategorii U17. Kapitán Fija pomyslně předal kapitánskou pásku Tomáši Filákovi, Tonda Ptáček pustil svůj brankářský post bratrovi Martinovi (ročník 2008) a sám šel dokončit utkání na hrot. Další paralelní příběh se udál ve druhém poločasu, kdy se v útoku potkala další bratrská dvojice. Mira Miklaš, který se blýskl čistým hattrickem, odevzdal "hrotové žezlo" svému bratrovi Matějovi. Utkání jsme dohrávali v klidu a pohodě. Tím ovšem nechci říci, že to bylo jednoduché! Pořád jsme museli být ostražití, a to se vyplatilo. Kluci z Třince to rozhodně nezabalili, za což jim patří náš dík. Závěrečné ovace, pokřik ve středovém kruhu a poděkování patřilo všem rodičům, divákům a fanouškům našeho týmu U17.

Teď nás čeká mentální odpočinek a přípravu rozjíždíme 10. července 2023.


11
června
15:47
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 0:8 (0:3)

Sestava: Dančák, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Kalabus, Konečný, Králík, Kročil, Miklaš, Ptáček, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 4 x Konečný, 2 x Zavadil, 1 x Zbranek, 1 x Filák.

I přesto, že jsme dnes hráli ve velmi "podobné sestavě", jako v minulém týdnu, tak to byla parta jiných deseti hráčů, než proti Vítkovicím ve druhém poločasu. Tady se nabízí oblíbená kvízová otázka, najdi deset rozdílů. Od úvodního hvizdu jsme si svým přístupem říkali a vítězství, ale že to bude takový rozdíl, tak to jsem opravdu nečekal. Nasazení, úsilí, chuť bojovat a Vsetínské srdce dnes klukům nelze upřít a úplně z nich vše zmíněné tryskalo. Ze "čtrnáctidenní dovolené" se nám také vrátila střelecká pohoda a FiJa se ze svými čtyřmi góly v síti soupeře nekompromisně přihlásil o "Krále střelců" divizní soutěže mladšího dorostu. Herní pohoda a střelecká potence nás dnes zastihla tak, jako při naší jarní šnůře bez prohry. Opět jsme dnes dali šanci našemu širokému kádru na lavičce včetně posil z ročníku 2008. Již druhé utkání nám naše U15 statečně pomohly, za což jim patří obrovský dík. Je vidět, že s ročníkem 2008 můžeme pro příští sezónu vážně počítat. Dnes bych chtěl touto cestou vyzdvihnout výkon našeho Ondry Švagery, který byl správným lídrem tohoto týmu a zasloužil by si ocenění za nejužitečnějšího hráče.

Příští týden přivítáme v posledním mistrovském na Tyršovce kluky z Třince. Pro dorazový ročník 2006 to bude rozlučka s kategorií U17. Přijďte je povzbudit tak, jako v každém domácím utkání!


04
června
21:22
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - MFK Vítkovice 2:5 (0:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Dančák, Dronek, Filák, Gerhardt, Jašek, Konečný, Králík, Kročil, Miklaš Matěj, Miklaš Miroslav, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Konečný, 1 x Dančák.


Na úvod zhodnocení dnešního atraktivního utkání konstatuji, že jsme dnes podali velmi dobrý výkon a za prohru se nemusíme stydět. Soupeř z Vítkovic byl prostě lepší, fotbalovější a sehranější. Závěr sezóny klukům prostě nevychází tak, jak by si představovali, ale já jako trenér U17 jsem s dnešním utkáním velmi spokojen. Dnes totiž dostali prostor v sestavě i hráči, kteří toho za tuto sezónu mnoho neodehráli, ať už vinou zranění, nebo širokým kádrem, nebo svým přístupem k tréninkovému procesu. Tak jako zmínil můj trenérský kolega z U19 Roman, jeho dorazové ročníky 2004 pomáhají v závěru sezóny mužům v divizi no a naše dorazové ročníky 2006, resp. rozdílové 2007ičky, pomáhají starším dorostencům také. Proto jsou dnes v našem týmu i ročníky 2008, aby i ony pomohly nám, neboť situace byla vážná, ale nikoliv kritická. Tímto jim vyjadřuji velké díky za jejich nezištnou pomoc s konstatováním, že se dnes rozhodně neztratily. Jsme přece jeden velký tým, který si dokáže pomoci v těchto těžkých chvílích. Vinou zranění, nemocí a vytížení za U19 nemohu dnes počítat se šesti hráči a to se koncem prvního poločasu zranil i Mira, který celou sezónu pomáhá právě U19kám. Takový je život. Tak, jak statistiky uvádí, první poločas byla vyrovnaná partie. Druhý poločas má podobný průběh, ale okolo šedesáté minuty přišla pětiminutová doba temna a tři góly v naší síti po našem totálním výpadku. Kdo neviděl, neuvěří. A to jsme mohli srovnat velmi rychle, ale střelecká pohoda našich útočníků si předčasně odjela na dovolenou. Tak už to holt někdy chodí. Bědovat tu rozhodně nebudu, protože i přes obdržené branky jsme stále ve hře a snažíme se soupeře donutit k chybám tak, jako on nás. Ale tady se projevuje u soupeře větší vůle a týmovější duch v cestě za vítězstvím.
Do konce sezóny zbývají dvě utkání, které budeme chtít určitě vyhrát. Příští týden jedeme do Přerova a za čtrnáct dní přivítáme doma kluky z Třince.


28
května
14:23
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

1. SK Prostějov - FC Vsetín 10:1 (4:0)

Sestava: Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Konečný, Kročil, Leckéši, Miklaš, Ptáček, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Zavadil.

Pro dnešní debakl mám připraveno pouze krátké hodnocení. Prostě jsme prohráli, protože soupeř byl lepší o třídu a my jsme mu k tomu pomáhali totálním vypuštěním důležitých pasáží, ve kterých se lámal chléb. V prvním poločase si úplně nesmyslně dáváme dvě vlastní branky, které soupeře posunuly o krok vpřed. Druhý poločas se snažíme a máme v úvodu herní převahu, ale často opakované "když nedáš, dostaneš", nebo "když nedáš gól, nemůžeš vyhrát" dnes platilo do slova a do písmene. Měli bychom na tento den rychle zapomenout a připravit se na další velmi těžké utkání s Vítkovicemi.

Přijďte nás povzbudit, protože to kluci budou potřebovat!


20
května
19:02
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Mohelnice 9:1 (4:1)

Sestava: Cabras, Drábek, Filák, Jašek, Kalabus, Konečný, Kročil, Miklaš, Ptáček, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 2 x Cabras, 2 x Jašek, 2 x Kročil, 1 x Konečný, 1 x Zbranek, 1 x Zavadil.

Pokud bych měl vystihnout dnešní utkání jednou větou, tak bych použil: "Festival neproměněných šancí". Ovšem možná i toto konstatování je nevýstižné. Prostě to, co jsme schopni zahodit tváří v tvář prázdné brance, tak to by vydalo na silvestrovský sestřih. A nebo také, že některým hráčům dřív vyroste na zahradě trpaslík, než se jim podaří dát gól ;-). Soupeři od desáté minuty zjevně začala docházet síla, neboť 6 hráčů nastoupilo i proti našim U19. A tím byl dán jasný obraz celého utkání. Pro naše kluky bylo dnešní utkání zajímavé tím, že snad poprvé na jaře jsme hráli do totálně ucpané obrany, kde stály, tzv. dva autobusy. Zkoušíme zleva, zprava, prostředkem, nákopem, uličkou, kličkou, narážečkou, střelou atd. Vždy se nám tam něco podařilo protlačit, ale skóre neodpovídá celkovému počtu vyložených gólových příležitostí. Z mého pohledu dnes bylo toto utkání pro kluky velmi těžké hlavně po stránce psychické. A tak kluci museli projevit obrovskou dávku trpělivosti, která jim postupně přinesla ovoce. Za předvedou hru bych chtěl celý tým pochválit a pevně věřím, že si přeneseme tyto zkušenosti do závěrečné části sezóny.

Příští týden to bude v Prostějově úplně jiné utkání a proto hned v pondělí na to vletíme z ostra.


14
května
17:07
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - SFC Opava 2:4 (2:1)

Sestava: Bachara, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Kalabus, Konečný, Kročil, Leckéši, Michálek, Miklaš, Ptáček, Švagera, Zavadil, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Bachara, 1 x Jašek.

Do dnešního utkání vstupujeme aktivně, ale vlastní nekvalitní malou domů darujeme soupeři gólovou šanci, kterou hned ve 3. minutě zužitkoval. Je vidět, že našim klukům ani po této obdržené brance sebevědomí nespadlo dolů. Ano, je to dáno i šnůrou osmi (jaro) + šesti (podzim) utkáními bez prohry, která byla přerušena pouze v 1. jarním mistrovském utkání v Uničově, kdy jsme za nefotbalových podmínek padli. Proto pokračujeme v naši kombinační hře, kterou v 9. a 11. minutě zužitkovali Oleh s Jašínem parádním zakončením po ještě parádnějších akcích. Jdeme do vedení a zbytek poločasu držíme soupeře v dostatečné vzdálenosti od naší brány a sami neproměňujeme další tutové gólové šance, které nás pochopitelně mrzí, ale tak to chodí. Před koncem 1. poločasu se nám opětovně zranil Oleh, kterého skvěle nahradil Švagy. Při vší pokoře k soupeři z čela tabulky hodnotím tento 1. poločas jako nejpovedenější a nejfotbalovější za jarní část sezóny. Ke kvalitě tohoto poločasu přispěl i skvělý soupeř, kterého tipuju na celkového vítěze. Opravdu jsme dnes hráli proti suverénně nejlepšímu týmu naší skupiny a to po všech TE-TA stranách. I přesto, že jsme ve 2. poločase nenavázali na výkon z prvního poločasu a soupeři jsme doslova a do písmene nabídli srovnání, tak si troufnu říci, že jsem na tuto skvělou partů kluků právem hrdý, neboť tahají za jeden provaz. Makali všichni do poslední minuty, ale tady se už projevila kvalita hráčů z Opavy, kteří sahají už v tomto věku po profesionálních smlouvách. Prohráli jsme si to sami jak výsledkově, tak i ve spoustech minisoubojích tělo na tělo, ze kterých padly následně další dvě branky.

To, že při podávání rukou po utkání vidím v našich tvářích, ale také ve tvářích soupeře z Opavy obrovskou únavu a u soupeře i radost z výhry, mluví pro mě, jako trenéra FC Vsetín U17, za vše. Opravdu to dnes bylo vyvrcholením tréninkového procesu tohoto týdne. A i když jsme prohráli, tak pro mě je to výhra. Vypůjčím si opět slova Jaromíra Jágra, které jsem tady již jednou použil a shodou okolností taky proti Opavě, ale na podzim ;-):

"Když ji správně uchopíš, je porážka nejlepším krokem k vítězství."


Příští týden přivítáme na Tyršovce kluky z Mohelnice, tak nás přijďte povzbudit tak, jako dnes! Děkujeme všem a jsme rádi, že jsme jeden velký tým. Přeji i brzké uzdravení a rychlý návrat na hřiště Olehovi.


07
května
16:51
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

SK HS Kroměříž - FC Vsetín 1:1 (0:0)

Sestava: Bachara, Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Kalabus, Konečný, Kročil, Miklaš, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Jašek

Utkání jsme odehráli v rámci možností, které dnes jednoznačně vyplynuly z priority podpořit početní nedostatek hráčů našich U19. Proto musím kluky před všemi mými věrnými čtenáři pochválit a poděkovat za předvedený výkon. Ano, 8 minut před koncem jsme vedli, ale hráli jsme, až na dvě výjimky, proti kompletnímu ročníku 2006, což bylo patrno z předváděné hry domácích a to především v osobních soubojích a agresivitě. Na vyrovnávající gól jsme soupeři namazali sami. Ten však v souboji o míč vytasil proti našemu vybíhajícímu golmanovi evidentní šlapák jak z učebnice fotbalu a i přes blokující obránce srovnal skóre. Tady je otázkou, zdali si měl náš Tonda nechat zlomit ruky a nebo dostat gól a zůstat zdravý. Za mě je správná odpověď "B". Kariéru má před sebou a dnes to opravdu nestálo za to, neboť jsme prostě vyhrát nemohli... Máme v této agresivitě co dohánět. A tady zase vyvstává otázka, zdali je to správně nastavené s agresivitou v soubojích? Všichni si v tom udělejte jasno sami. Křivdu určitě necítíme, ale pachuť ano. Kluky z HSK chválím taky, protože dnešní utkání bylo optimální výzvou pro oba týmy. Jen takto mohou růst a zlepšovat se.

Dnes si beru jediného a posledního jarního žolíka, kterého vždy mám schované pro rozhodčí. Arogance, namyšlenost, povýšenost a neomylnost pana rozhodčího, dnes dostala mou trenérskou náturu do vysokých obrátek, kterou začínající pan rozhodčí kompenzoval opačným posuzováním faulů z nepublikovatelným argumentem na mou osobu. Nebylo to nic vulgárního, ale otevřelo mi to oči s jakým člověkem jsme společně trávili 90 minut na hřišti.

Takže se teď už přeneseme myšlenkami na domácí utkání proti Opavě, kdy vyzveme lídra tabulky. Přijďte nás povzbudit v co největším počtu. Budeme Vás potřebovat.


30
dubna
17:15
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Bílovec 5:4 (3:0)

Sestava: Bachara, Cabras, Drábek, Dronek, Jašek, Konečný, Kalabus, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Cabras, 1 x Konečný, 1 x Bachara, 1 x Zicha, 1 x Filák, , 1 x Zavadil (vlastní).

Dnešní hodnocení domácího mistrovského utkání bude velmi krátké. V 1. poločase jsme v nově poskládané sestavě obstáli na výbornou. Ano, mohli jsme proměnit více vyložených šancí a měli bychom do 2. poločasu lepší výchozí pozici z pohledu střídání náhradníků, které bylo domluveno již před utkáním. Nicméně jsem chtěl dát ve 2. poločasu prostor i hráčům méně vytěžovaným a tak se také stalo. Úroveň hry se více vyrovnala , ale byli jsme to my, kteří odskočili na 4:0. Ovšem pak se stala drobná chyba a při vypíchnutí míče jsme si dali vlastňáka. Nejlepší odpovědí byla krásná akce zakončená na 5:1. Ovšem naším uspokojením jsme soupeře nechali převzít aktivitu. I já jsem si chtěl několik hráčů vyzkoušet na jiných postech, no a drama bylo na světě. Obrázek hry se změnil a kluci z Bílovce byli všude o něco dřív. Do sestavy Bílovce se dostali rozdíloví kluci, kteří odehráli z části utkání za U19 a zrovna to vyšlo na naše střídající hráče a mé zásahy do sestavy. Soupeř v závěru sahal po vyrovnání, ale překvapení jsme již nedopustili. Je to pro nás všechny zdvižený prst, že takhle teda ne! Musíme se naučit hrát celých devadesát minut ještě lépe a pod tlakem s vědomím, že se nemůžeme z nepříznivého vývoje složit.

Příští týden zajíždíme do Kroměříže a jsem zvědav kolik zraněných a omluvenek se mi zase sejde, tak jako dnes.


23
dubna
17:17
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

SK Hranice - FC Vsetín 2:3 (1:1)

Sestava: Bachara, Cabras, Drábek, Dronek, Chromík, Jašek, Konečný, Kalabus, Leckéši, Miklaš, Ptáček, Sedlák, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 1 x Leckéši, 1 x Konečný, 1 x Jašek.

Tak jsme se zase dočkali travnaté plochy a opět při venkovním utkání v Hranicích. Tentokrát nám k tomu přálo i počasí, na rozdíl od Karviné. Krásných 18 °C s občas silnějším větrem jen podtrhlo celý výkon našeho týmu. No prostě ideální podmínky pro kopanou. Ano, tráva byla hrbolatá, ale je to přece přírodní tráva a ne tvrdá betonová umělka, tak co je lepší?

Kdo zapátrá v paměti a vybaví si podzimní utkání u nás, tak si vzpomene, že hned v úvodu jsme neproměnili sérii vyložených gólových šancí a jak to vše dopadlo. Proto si v kabině připomínáme toto nešťastné utkání a apeluji na hráče v zadních řadách na 120% koncentraci při nakopávaných soupeřových míčích. Výhodou prvního poločasu bylo, že soupeř hrál proti větru, což se nám šiklo. Úvod utkání připomínal to podzimní. Hned v první minutě trefuje Jašíno hlavou spojnici, Fija pak několikrát běží tváří v tvář brankáři a nic. Kluci jsou trpěliví a jejich herní převaha byla korunována krásným sólem z půlky a nekompromisní ranou do šibenice z poza šestnáctky v podání Leckyho a tím podtrhnul naši dominantní úvodní patnáctiminutovku. Po té přichází zvolnění zapříčiněné teplým počasím a sebeuspokojením. Soupeři nabízíme několika standardkami brankové příležitosti a deset minut před koncem prvního poločasu náš nedůraz ve vlastní šestnáctce tvrdě trestají. Můžeme si v kabině několikrát opakovat základní prvky, ale je to marné, je to marné, je to marné.

Druhý poločas se odvíjí v podobných podmínkách, až na vítr v soupeřových zádech. Přibývá nákopů a výkopů ze soupeřovy strany, ovšem tady musím pochválit celou obranu, že to zvládala. Ano soupeř měl z našeho nedůrazu pár střel, ale to bylo vše. Naopak se konečně po krásné kombinaci Giovaniho a Jašína trefuje i Fija. Je to 2:1. Viditelně hráčům ubývá sil. Tady se projevil charakter našeho týmu, který to zvládl a ještě přidal v útočných výpadech a Jašíno nekompromisně ze strany nedává, jinak výborně chytajícímu brankáři Hranic, žádnou šanci a trefuje míč přesně na kříž za tyč. Chybí patnáct minut do konce a soupeř to tradičně tady v Hranicích nevzdává. Ovšem naši kluci dovolí pouze kosmeticky upravit výsledek utkání a přiznám, že si soupeř za snahu branku zasloužil.

Z horké půdy v Hranicích si odvážíme cenné tři body a sympatický předvedený výkon, jenž se budeme snažit ještě do příštího utkání vylepšit.

Příští týden hostíme doma Bílovec a snad se už počasí konečně umoudří a pokřtíme letos i naši stařičkou, ale krásnou Tyršovku. Přijďte nás proti Bílovci povzbudit. Určitě Vás budeme potřebovat.


16
dubna
17:32
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - MFK Havířov 11:0 (7:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Bachara, Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Konečný, Kalabus, Leckéši, Miklaš, Ptáček, Sedlák, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 3 x Leckéši, 3 x Konečný, 2 x Miklaš, 2 x Filák, 1 x Zicha.


Dnešní utkání bych zhodnotil konstatováním, že jsme potvrdili roli papírově silnějšího týmu a vyhráli. Pochopitelně s pokorou a úctou k soupeři, neboť bez něho bychom neměli proti komu hrát. A tak je to vždy! Ovšem i přesto, že jsme se ujali vedení v 1. minutě a postupně navyšovali skóre, s hrou samotnou jsem v 1. poločase spokojený nebyl. Nicméně 7:0 je prostě 7:0. Naopak v 2. poločase se obrázek hry změnil k lepšímu, dle mého, ale produktivita šla dolů. Co je v této kategorii mladších dorostenců důležitější? Výsledky, nebo předváděná hra? Nechám na odbornících, kterých je po celé České republice mooooc. Hattricky se blýskli Lecky a Fija. Zastříleli si i Míra s Tomem. No a pochopitelně nesmím zapomenout na našeho nově objeveného střelce Davida, jenž má na beka úžasnou bilanci z posledních dvou utkání = 2 góly = A Star Is Born. ;-)
Příští týden to bude o mnoho těžší. Kluky čeká výzva v Hranicích. Že jim dlužíme něco z podzimu, tak o tom žádná. Tak nás přijďte podpořit jako dnes! Byli jste skvělí.


07
dubna
17:15
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

MFK Karviná - FC Vsetín 1:2 (0:1)

Sestava: Cabras, Drábek, Filák, Chromík, Jašek, Konečný, Kalabus, Kročil, Leckéši, Miklaš, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula.

Góly: 1 x Miklaš, 1 x Konečný.

Za dnešní předvedený výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu.

Těžký, ale skvěle připravený terén, nevlídné počasí, dlouhá ranní cesta do Karviné a ročník 2006 pomáhající v těžkém utkání U19. To vše dnes hrálo do karet našemu soupeři. Ovšem kluci se semkli a předvedli parádní výkon. Proti velmi dobře organizovanému týmu jsme se těžko prosazovali, ale byli jsme o ten pověstný jeden gól lepší, neboť kluci si ho tvrdou a poctivou devadesáti minutovou prací zasloužili.

Příští týden hostíme doma Havířov a snad se už počasí konečně umoudří a pokřtíme letos i naši stařičkou, ale krásnou Tyršovku. Přijďte nás proti Havířovu povzbudit. Určitě Vás budeme potřebovat.


02
dubna
13:35
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Nový Jičín 9:1 (7:1)

Sestava: Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Konečný, Miklaš, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 3 x Jašek, 2 x Miklaš, 1 x Konečný, 1 x Zezula, 1 x Zicha, 1 x Zavadil.

V aprílovém počasí dnes hrajeme utkání proti klukům z Nového Jičína. I přes nepřízeň počasí máme v zádech dvanáctého hráče v podobě kotle tvrdého jádra rodičů našich hráčů. Hned ve 40 sekundě nedává David Zicha brankáři Jičína žádnou šanci a nekompromisní ranou pod víko ze 30 metrů otevírá dnešní účet utkání. K Davidovi se přidává i stoper Filip Zezula a zvyšuje na 2:0. Soupeři se po té ze standardky podařilo snížit na 2:1, kdy se Tondovi rozestoupila nepochopitelně zeď, ale to bylo ze strany soupeře vše. Pěkným hattrickem se blýskl také David Jašek. Pak došlo k několika sporným momentům, které rozhodčí vyhodnotil z naší strany správně. Ovšem soupeři se to pranic nelíbilo a začala tvrdší, až zákeřnější hra, kterou jsme se nenechali vyprovokovat. A to si myslím, že byl zlomový moment prvního poločasu. Soupeř se soustředil na všechno jiné, než na samotnou hru, čehož jsme využívali na 100%. Pokora a úcta k soupeři nás dneska zdobila. Kombinační hrou jsme se dostávali do krásných gólových akcí a šancí. Občas jsme to i zjednodušili... K mnoha dalším neproměněným šancím jsme se hned po utkání vrátili a vyhodnotili.
V pátek jedeme ke konfrontaci do Karviné, tak pevně věříme v našem Vsetínském týmu, že navážeme na poslední tři utkání a to nejen nejen výsledkově, ale hlavně herně.


25
března
16:12
MLADŠÍ DOROST / Ročník 2008 a 2007 (U17)
Autor: Tomáš Drábek

FK Stará Bělá - FC Vsetín 0:11 (0:5)

Sestava: Bachara, Cabras, Drábek, Dronek, Filák, Jašek, Konečný, Kročil, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zavadil, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 4 x Konečný, 2 x Kročil, 1 x Zavadil, 1 x Švagera, 1 x Filák, 1 x Zicha, 1 x vlastní.

Dnes nás ve Staré Bělé vítá krásně střižená travnatá plocha čerstvě zkropená intenzivní přeháňkou. Co víc si pro dnešní utkání můžeme přát. Při vší pokoře bylo dnes na hřišti vidět pouze jedno družstvo a to bylo to naše Vsetínské. Kluci to zkrátka nepodcenili, byť hrajeme proti tabulkově poslednímu týmu této soutěže. Právě takováto utkání jsou z mého trenérského pohledu podcenění ta nejhorší, ale bohudík se nám nic takového nestalo. Nastavení našich hráčů je správné. Také předváděná hra je od samotného začátku líbivá oku a založená na kombinačních základech. Pochopitelně je doplněna velmi dobrými individuálními výkony všech hráčů v dnešní sestavě, včetně střídajících. Za dnešní předvedený výkon musím kluky opět pochválit. Vše jsme dnes podpořili i krásnými a chytrými střelami, které jen podtrhly vysoké a zasloužené vítězství. Dnes nás sledoval i pan Ladislav Trávník, jenž kluky nějakou dobu zdokonaloval ve své Fotbalové akademii technických dovedností. I on vyseknul poklonu naší předváděné hře. Takže si to kluci zapamatujte, neboť na to příští týden navážeme, ne?

Příští týden hrajeme proti Novému Jičínu. Pevně věřím, že už to bude na Tyršovce. Tak nás přijďte povzbudit.

FC Vsetín - Žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

2215878

Počítadlo

otevřít plakát