U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2002 a 2003
Autor: Josef Miklas

Tříbodová radost se opět nekonala

FC Vsetín - FK Nový Jičín 4:4 (2:2)

Ani v posledním utkání podzimu jsme tři body nezískali, ikdyž nás od nich dělily pouhé tři minuty. Do utkaní jsme vstoupili velmi špatně a již ve 2. minutě jsme obdrželi první branku. Když soupeř ve 20. minutě přidal druhou, tak to s námi vypadalo velmi špatně. Naštěstí to kluky nepoložilo, ba naopak přidali na obrátkách, a zásluhou Petra Mikuše a Pavla Chromčáka do poločasu stav srovnali.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a v 56. minutě zásluhou Honzy Jančiny jsme vedení strhli na svou stranu. V 69. minutě hosté po naší hrubé chybě stav srovnali. Minutu na to výstavní trefou Honzy Jančiny jsme se znovu dostali do vedení a v koutku duše jsem začínal věřit, že bychom mohli utkání dovést do vítězného konce. Bohužel přišla 77. minuta a velmi hrubé nedorozumění našeho brankáře a stopera, kdy hostující hráč pohodlně do prázné branky vyrovnal.
Všem hráčům za odehraný podzim děkuji a věřím, že v jarní části se naše výsledky zlepší a poznáme, jak chutná vítězství :-).

Statistiky:
Branky: 31. Mikuš, 39. Chromčák, 56., 70. Jančina - hosté 2., 20., 69., 77.

ŽK: 50. Němeček, 53. Punčochář, 80. Freund - hosté 50., 63., 79.

Sestava:
De Gano, Svoboda, Karlík (62. Navrátil), Punčochář, Rodek, Němeček, Horák (48. Jančina), Mikuš, Chromčák, Freund, Sušeň (73. Rolka)

05
listopadu
09:20

Rozdílné poločasy

SK HS Kroměříš - FC Vsetín 3:0 (0:0)

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Již ve 4. minutě si na centr naběhl Roman Freund a hlavou orazítkoval břevno. Ve 20. minutě se v nadějné pozici ocitl Petr Mikuš, ale zakončoval příliš zbrkle. V 30. minutě měl šanci otevřít skóre Dominik Němeček, ale trefil jen boční síť. Hned za minutu se v další šanci ocitl Petr Mikuš, ale s jeho slabou střelou si domácí golman poradil. Tak jsme šli po dobře odehrané první půli do kabin bez branek.
Druhou půli jsme začali opět aktivně. Jenže přišla 47. minuta a domácí se po brejkové situaci dostali do vedení. Za 4 minuty přidali svou druhou branku a naše hra se rozpadla jak domeček z karet. V 66. min. přidali domácí 3. branku a o osudu utkání bylo rozhodnuto.
Je to škoda, protože si myslím, že minimálně na bod jsme měli. Nicméně na dobrý výsledek se musí nějaká šance proměnit a hrát jen poločas nestačí.

Statistiky:
Branky: domácí 47., 51., 66.
Žk: bez karet

Sestava:
De Gano, Rodek, Freund, Punčochář, Svoboda(72.Rolka), Karlík(51.Jančina), Sušeň(74.Kalina), Němeček, Horák(76.Žídek), CHromčák,Mikuš(76.Mika)

Další utkání sehrajeme v sobotu 10.11.2018 ve 12:30 hodin, kdy budeme hostit Nový Jičín.

28
října
10:12

Bod s hořkou příchutí

FC Vsetín - FK Šumperk 3:3 (3:1)

Na velmi těžkém terénu jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a po právu jsme se v 11. minutě zásluhou Honzy Jančiny dostali do vedení. Přišla však 18. minuta a soupeřovu ne příliš podařenou střelu jsme si ztečovali do vlastní branky a rázem byl stav 1:1. Tato branka nás ještě více nakopla a za tři minuty jsme opět strhli vedení na naši stranu, kdy se trefil Dominik Němeček. Ve 30. minutě opět Dominik dostal hezkou průnikovou přihrávku a šel sám na brankáře, kterému udělal kličku a nepochopitelně minul prázdnou branku. Přesto ve 40. minutě po naší nejhezčí akci zápasu se s ledovým klidem trefil Petr Mikuš a tím stanovil poločasový výsledek.
Druhou půli jsme začali velkou šancí Pavla Chromčáka, bohužel jeho střela jen o kousek minula cíl již překonaného brankáře. Od této chvíle nás hostující tým začal přehrávat a v 66. a 68. minutě vsítil dvě branky a najednou byl stav 3:3. Již po zbytek zápasu jsme se bránili ze všech sil, abychom udrželi alespoň bod. Nakonec se nám to podařilo, ale místo radosti z prvního bodu v soutěži, bylo v kabině jen ticho a velké zklamání, že jsme tak dobře rozehraný zápas nedotáhli do vítězného konce.

Statistiky:
Branky:
domácí: 11. Jančina, 21. Němeček, 40. Mikuš
hosté: 18. Horký, 66. Musílek, 68. Horký

ŽK:
hosté: 71. Körner, 72. Nguyen

Sestava: De Gano, Svoboda, Karlík (53. Ščuka), Punčochář, Rodek, Němeček, Jančina (29. Horák), Mikuš (74. Navrátil), Chromčák, Freund, Sušeň

Další utkání sehrajeme v neděli 4.11.2018 od 12:30 v Kroměříži.

21
října
18:20

Druhou půli jsme nezvládli

MFK Vyškov - FC Vsetín 4:0 (1:0)

První poločas jsme hráli s domácími vyrovnanou partii, ale po naší chybě jsme ve 39. minutě inkasovali úplně zbytečnou branku.
Druhou půli jsme vůbec nezvládli, a domácí nám přidali další tři branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Statistiky:
Branky: domácí - 39.,54., 59., 72.
Ž k.- domácí bez karet - 36.Jančina

Sestava:
De Gano, Svoboda, Karlík (65.Kalina), Punčochář, Rodek, Němeček, Jančina(69. Kolejník), Mikuš, Ščuka (54.Horák), Freund (77. Žídek), Sušeň

Příští zápas sehrajeme v sobotu 27.10.2018 ve 12:30 hod. proti Šumperku.

14
října
10:00

Statečně jsme bojovali

FC Vsetín - FC Vítkovice 1919 "B" 1:3 (1:2)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když ve 3. minutě zásluhou Pavla Chromčáka jsme se dostali do vedení. Bohužel ve 22. minutě hosté srovnali po hezké kombinační akci a ve 34. minutě hosté potvrdili svou kvalitu a vsítili druhou branku.
Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním a se snahou s výsledkem něco udělat. Kluci makali, ale nakonec v 74. minutě hosté přidali třetí branku a o výsledku bylo rozhodnuto.
I přes porážku musím kluky pochválit za velmi odpovědný a bojovný výkon. Pokud navážeme v dalších zápasech na tento výkon a přidáme trochu víc fotbalovosti, tak věřím, že nějaký ten bodík konečně získáme.

Statistiky:
Branky: 3. Chromčák - hosté 22., 34., 74.
ŽK: Svoboda

Sestava:
De Gano, Svoboda, Karlík (58. Horák), Punčochář, Rodek, Němeček, Jančina, Mikuš, Chromčák, Freund (69. Navrátil), Sušeň (65. Ščuka)

Příští utkání sehrajeme 21.10. ve 12:15 ve Vyškově.

07
října
19:07

Rozdílné poločasy.

FK Bílovec - FC Vsetín 3:1(3:0)
Na hrůzostrašném terénu a s větrem v zádech, byli po celý první poločas domácí lepším týmem a dokázali to vyjádřit i brankově.
Ve druhé půli jsme dokázali ve 48. minutě snížit zásluhou Honzy Jančiny a rázem jsme to byli my, kdo byl lepším týmem, ale až do konce zápasu jsme již se skórem nic neudělali, a tak odjíždíme bez bodů.

Statistiky:
Branky: domácí 22., 28., 36. - 48. Jančina
Bez karet

Sestava:
De Gano, Rodek, Freund, Horák, Rolka, Sušeň, Karlík, Jančina, Mikuš, Chromčák (64.Svoboda), Ščuka.

Další utkání se hraje na domácím hřišti v sobotu 13.10.2018 ve 12:30 hod. a hostit budeme Vítkovice "B".

30
záři
19:06

Soupeř si výhru zasloužil.

FC Vsetín - MFK Havířov 0:4 (0:2)
Hostující celek byl po celý zápas lepší, a proto body putují do Havířova.

Statistiky:
Branky: hosté 6., 38., 46., 79.
Bez karet

Sestava:
De Gano, Rodek, Punčochář, Freund, Rolka (41. Horák), Sušeň, Karlík, Jančina, Navrátil (64. Šťuka), Mikuš, Chromčák

Příští utkání se hraje v neděli 7.10.2018 v Bílovci. Výkop je ve 12:30 hod.

23
záři
16:52

První poločas - velká bída

MFK Frýdek Místek "B" - FC Vsetín 5:0 (5:0)

Dnešní první poločas byl z naší strany doslova strašidelný. Za soupeřem jsme zaostávali úplně ve všem. V pohybu, rychlosti, důrazu, práci s míčem atd. Prostě jsme dostali tvrdou lekci. O půli jsme si k tomu něco řekli a naše hra se trochu zlepšila, ale s výsledkem jsme již nedokázali nic udělat.

Statistiky:
Branky: domácí 13., 18., 24., 33., 38 min.
ŽK: bez karet

Sestava:
De Gano (77. Bartozel), Rodek, Freund, Punčochář, Svoboda (26. Rolka), Sušeň (54. Žídek), Karlík (70. Kalina), Horák (26. Navrátil), Mikuš, Jančina, Chromčák.

Příští utkání sehrajeme 29.9. a od 12:30 hod. budeme hostit Havířov.

15
záři
19:51

Hrubé chyby rozhodly

FC Vsetín - SK Hranice (1:2) (0:2)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, jenže přišla 19. minuta a naše první velká hrubka, která byla potrestána brankou. Neuběhla pořádně ani minuta a následoval zbytečný faul v pokutovém území a následný pokutový kop hosté s přehledem proměnili a my rázem prohrávali o dvě branky. Do konce poločasu jsme se již z toho nevzpamatovali. Druhou půli jsme opět začali aktivně a snažili se co nejdříve vsítit kontaktní gól. Naše snaha byla odměněna v 69. minutě zásluhou Karlíka. Po zbytek zápasu jsme soupeře tlačili, ale vyrovnání jsme se již nedočkali a tak jsme opět vyšli bodově naprázdno.

STATISTIKY:
Bez karet.

SESTAVA: De Gano, Freund, Punčochář, Rodek, Svoboda, Sušeň, Karlík, Jančina (40. Horák), Mikuš, Ščuka (56. Bartozel), Chromčák (44. Rolka).

Příští zápas sehrajeme v neděli 23.9.2018 ve 12:15 s Frýdkem Místkem B.

12
záři
20:23

Tahle porážka velmi mrzí

FC Vsetín - SK Uničov 0:1 (0:0)

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Kluci hýřili pohybem, bojovností a byli lepším týmem. V 34. minutě po chybné rozehrávce hostující obrany se dostal k míči Šimon Karlík a ve 100% šanci zaváhal, a tak se šlo do šaten bez branek. Druhou půli jsme začali opět velmi dobře a ve 48. minutě šel sám na bránu Petr Šťuka, ale bohužel brankáře nepřekonal. Další naši velkou šanci zahodil v 65. minutě Jan Jančina, a tak přišel v 70. minutě trest, kdy jediná střela hostujícího týmu skončila v naší síti. Do konce utkání se kluci snažili o vyrovnání, ale to se již nepovedlo. Děkuji klukům za velmi dobrý výkon.

STATISTIKY
BRANKY: hosté - 70. minuta

ŽK: 74. Freund

SESTAVA: De Gano, Rodek, Freund, Punčochář, Svoboda, Karlík, Sušeň, Mikuš (62. Bartozel), Jančina (69. Mika), Chromčák, Šťuka (50. Navrátil)

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání sehrajeme v sobotu 15.9. ve 12:30, kdy budeme hostit Hranice.

09
záři
07:07

Velmi slabý výkon

Fotbal Třinec "B" - FC Vsetín 4:0 (4:0)

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, když jsme již v šesté minutě inkasovali první branku. Domácí byli po celý první poločas lepším týmem a do přestávky jsme lovili míč ze sítě ještě třikrát. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, jen s tím, že domácí již gólové situace neproměňovali. Celý zápas jsme bohužel zaostávali v rychlosti, důrazu a bojovnosti. Věřím, že do příštího zápasu tyto neduhy odstraníme a konečně získáme nějaký bodík.

Statistiky:
Branky: domácí - 6., 20., 31., 35.

Sestava: De Gano, Rodek, Freund, Horák, Svoboda (58. Žídek), Karlík, Punčochář, Sušeň, Jančina, Mikuš, Chromčák

Příští zápas sehrajeme ve středu 12. 9. v 17:15, kdy budeme hostit Uničov.

01
záři
08:01

Smolný zápas

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:0 (2:0)

Utkání na HFK Olomouc musím označit jako smolný zápas, jelikož čtyři naši hráči nedohráli pro zranění. Tři z nich budou minimálně měsíc chybět.
V první půli byli domácí lepším týmem. Vytvořili si několik šancí a dvě z nich přetavili v góly. Ve druhé půli se zlepšila naše hra a výkon šel nahoru, vytvořili jsme si sice tři gólové šance, bohužel jsme však žádnou neproměnili a výsledek se již nezměnil. Za druhou půli si kluci zaslouží pochvalu a věřím, že jejich výkony půjdou nahoru.

Statistiky:
Branky: domácí - 29., 36.
ŽK: domácí bez karet - 56. Mikuš, 74. Freund

Sestava: De Gano, Rodek, Freund, Němeček (25. Ščuka), Rolka (6. Svoboda), Sušeň (65. Bartozel), Horák, Jančina, Punčochář, Mikuš, Chromčák (33. Karlík)

Příští zápas sehrajeme v sobotu 8.9.2018 v Třinci.

26
srpna
10:55

Opět bez bodů

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 5:0 (1:0)

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, kdy jsme již v 8. minutě inkasovali. Po zbytek prvního poločasu jsme byli horším týmem. Do druhé půle jsme však vstoupili podstatně lépe a celkově se naše hra zlepšila. Jenže přišla 65. minuta a obdrželi jsme druhou branku. Do konce zápasu se domácí ještě třikrát prosadili po našich velmi hrubých chybách a o výsledku bylo rozhodnuto.

Statistiky:
Branky: 8., 65., 68., 70. a 79.

ŽK: domácí 52. - 52. Punčochář, 55. Svoboda

Sestava: De Gano, Svoboda (63. Žídek), Freund, Němeček, Rolka, Sušeň (63. Ščuka), Horák, Navrátil (41. Punčochář), Chromčák (73. Koleník), Jančina (23. Karlík), Mikuš

Příští mistrovské utkání odehrajeme ve čtvrtek 30.8.2018 v 17:00 na HFK Olomouc.

22
srpna
21:34

Opava nás jednoznačně přehrála

FC Vsetín - Slezský FC Opava "B" 0:5 (0:2)

Do utkání hosté vstoupili přímo raketově, kdy si do 20. minuty vytvořili čtyři gólové šance. Ve hře nás držel jen výborný výkon našeho brankáře De Gana. První branku jsme obdrželi ve 26. minutě po hezké akci hostujícího týmu, druhou ve 37. minutě z přímého kopu.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, ale dokázali jsme si vytvořit dvě gólové šance, které jsme bohužel neproměnili. Hostům se podařilo do konce zápasu ještě třikrát skórovat. Kaňkou na zápase bylo zranění našeho brankáře, který musel být v 75. minutě střídán.

Statistiky:
Branky: 26., 37., 47., 49., 85.
ŽK: 35. Horák, 58. Jančina - 58. hosté
Sestava:
De Gano (75. Koleník), Punčochář (41. Navrátil), Freund, Němeček, Svoboda (60. Kalina), Karlík (41. Ščuka), Horák, Jančina, Sušeň (72. Žídek), Chromčák, Mikuš

Další utkání sehrajeme 28.8.2018 v 12:15 v Přerově.

19
srpna
21:24

Zbytečně vysoká prohra

1.SK PROSTĚJOV "B" - FC Vsetín 4:0 (3:0)

Do dnešního zápasu jsme vstoupili velmi špatně, kdy ve 2., 13. a 23. minutě jsme inkasovali po velmi hrubých individuálních chybách. Po zbytek poločasu jsme však byli domácím vyrovnaným soupeřem. Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami v sestavě. Hra se sice zlepšila, nicméně po naší další individuální chybě jsme obdrželi čtvrtou branku a o zápase bylo rozhodnuto.

Sestava:
De Gano, Rodek (40. Kalina), Freund (74. Koleník), Horák (52. Ščuka), Svoboda (60. Žídek), Navrátil (40. Karlík), Jančina, Němeček, Sušeň, Chromčák (52. Bartozel), Mikuš

Karty:
ŽK - Freund 69.

Další místrovské utkání sehrajeme ve středu 22.8.2018 v 17:15 na domácím hřičti s Opavou "B".

13
srpna
22:12

Vítězství potěšilo

FC Vsetín - Vizovice 2:0 (2:0)

V posledním přípravném zápase jsme se utkali s dorostenci z Vizovic (krajská soutěž). V prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme se ujali vedení, ve druhém poločase se již skóre neměnilo.

Statistiky:
Branky: 15. Jančina, 28. Karlík
Bez karet.

První mistrovské utkání sezony odehrajeme v neděli v Prostějově.

06
srpna
09:25

Na soupeře jsme nestačili

TJ Sokol Kateřinice - Fc Vsetín 8:3 (2:1)

V prvním zápase letní přípravy jsme poměřili síly s dorostenci z Kateřinic (účastník krajské soutěže).
Po vyrovnané první půli jsme ve druhém poločase tahali za kratší konec.

Statistiky:

Branky: 15., 36., 48., 52., 58., 77., 79., 87. - 20. Chromčák, 73. a 85. Mikuš

Bez karet.

Další přípravné utkání sehrajeme na domácí půdě v sobotu 11.8.2018 ve 14:00 s dorostenci Vizovic.

09
června
18:32
Autor: Martin Nikolén

TŘÍBODOVÁ RADOST NA ZÁVĚR

FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 5:1 (3:0)

Do posledního utkání sezony jsme šli posílení o Romana Machalu a hned se to projevilo i výsledkově. Nejenže Roman jeden gól dal, ale na ostatní čtyři branky ještě přihrál.

STATISTIKY:
BRANKY: 3.Hurta Jaroslav, 6.Hurta Jaroslav, 16.Kohout Robin, 44.Bartozel Adam, 72.Machala Roman - hosté 55. z pen.

ŽK: 46.Bartozel Adam - hosté 37.

SESTAVA: Konečný Rostislav - Tomanec Tomáš, Loucký Tomáš, Freund Roman (41.Říha Petr), Březovják David - Hurta Jaroslav, Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Sušeň Jakub (66.Punčochář Libor) - Karlík Šimon (41.Bartozel Adam), Machala Roman. Trenér Nikolén Martin.

Momentálně není naplánováno žádné utkání.

03
června
14:38

PRO DOMÁCÍ JSME NEBYLI SOUPEŘEM

MFK VÍTKOVICE "B" - FC VSETÍN 7:0 (4:0)

Utkali jsme se asi s nejlepším týmem, proti kterému jsme v jarní části hráli. Výsledek mohl být i větším rozdílem, ale několikrát nás ještě podržel Rostislav Konečný v bráně.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 13., 27., 28., 39., 45., 57., 72.,

SESTAVA: Konečný Rostislav - Tomanec Tomáš, Loucký Tomáš, Freund Roman, Říha Petr - Karlík Šimon, Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Sušeň Jakub - Bartozel Adam (47.Orság Ondřej), Hurta Jaroslav. Trenér Nikolén Martin.

Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 9.června proti Šumperku. Výkop je od 12:30.

27
května
17:55

PROSTĚJOV POTVRDIL SVOU KVALITU

FC VSETÍN - 1.SK PROSTĚJOV "B" 0:5 (0:3)

Hosté z Prostějova si po zásluze odvezli od nás všechny tři body.

STATISTIKY:
BRANKY: hosté 2., 22., 38., 61., 78.

SESTAVA: Konečný Rostislav (40.Březovják David) - Tomanec Tomáš, Loucký Tomáš, Freund Roman, Říha Petr (34.Bartozel Adam) - Karlík Šimon, Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Sušeň Jakub - Škrla Michal, Hurta Jaroslav (40.Orság Ondřej). Trenér Nikolén Martin.

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 3.června do Vítkovic. Výkop je od 12:45.

23
května
19:25

NA BODY TO NEBYLO, ALE HERNĚ TO CHVÍLEMI NEBYLO ŠPATNÉ

1.FC VIKTORIE PŘEROV - FC VSETÍN 4:0 (1:0)

Přerov byl skoro po celý zápas lepším týmem. Domácí mohli vést do poločasu mnohem výraznějším rozdílem, ale trápila je přesnost v zakončení. Ve druhé půli jsme obdrželi během šesti minut tři branky, ale přesto jsme to nevzdávali. Hráli jsme a bojovali až do poslední minuty zápasu.
Hráče bych chtěl tímto pochválit a i zároveň povzbudit. Některé pasáže v utkání se mi moc líbily, trpělivostí a tréninkem se určitě zlepšíme.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 9., 48., 52., 54.

ŽK: domácí bez karet - 12.Freund Roman

SESTAVA: Konečný Rostislav - Tomanec Tomáš, Loucký Tomáš, Freund Roman, Říha Petr - Březovják David (49.Orság Ondřej), Knebl Zdeněk, Kohout Robin (36.Karlík Šimon), Sušeň Jakub - Škrla Michal, Hurta Jaroslav (52.Bartozel Adam). Trenér Nikolén Martin.

Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 26.května proti Prostějovu. Výkop je od 12:30.

18
května
09:36

S JESENÍKEM SE HRÁT NEBUDE

Plánované mistrovské utkání, které se mělo hrát zítra 19.května proti Jeseníku se hrát nebude. Důvodem je nedostatečný počet hráčů hostujícího týmu.

K dalšímu utkání zajíždíme ve středu 23.května do Přerova. Výkop je od 17:15.

13
května
19:38

NA SKVĚLÝ HLUČÍN JSME NESTAČILI

FC HLUČÍN "B" - FC VSETÍN 6:1 (3:0)

Hlučín nás po celý zápas jednoznačně přehrával. My jsme sice mohli jít do vedení, ale Zdeněk Knebl při zakončení trefil jen tyčku. Poté začali domácí hráči svou převahu projevovat i gólově a postupně nám nadělil na cestu šest gólů. V samém závěru utkání se po rohovém kopu zahrávaným Zdeňkem Kneblem trefil Jaroslav Hurta.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 17., 26., 38., 51., 73., 78. - 80.Hurta Jaroslav

SESTAVA: Konečný Rostislav - Tomanec Tomáš, Loucký Tomáš, Freund Roman, Říha Petr - Punčochář Libor (40.Bartozel Adam), Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Sušeň Jakub - Březovják David, Hurta Jaroslav. Trenér Nikolén Martin.

Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 19.května proti Jeseníku. Výkop je od 12:30.

08
května
17:29

PROHRA V HRANICÍCH

SK HRANICE - FC VSETÍN 3:0 (0:0)

Až do 60.minuty jsme nebyli horším týmem. Domácí do této doby měli dvě velké šance, my jednu zásluhou Michala Škrly. Po obdrženém prvním gólu začali mít navrch domácí hráči což projevili i gólově na konečných 3:0.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 60., 63., 78.

ŽK: domácí 30. - hosté bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Tomanec Tomáš, Kohout Robin, Freund Roman, Říha Petr (64.Bartozel Adam) - Punčochář Libor (53.Karlík Šimon), Knebl Zdeněk, Březovják David, Sušeň Jakub - Orság Ondřej (40.Škrla Michal), Hurta Jaroslav. Trenér Nikolén Martin.

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 13.května do Hlučína. Výkop je od 12:45.

04
května
13:11

STŘELECKÉ TRÁPENÍ TŘINCE NÁS DRŽELO VE HŘE

FC VSETÍN - FK FOTBAL TŘINEC "B" 0:1 (0:1)

Utkání pro nás nezačalo dobře. Hned v úvodu jsme obdrželi branku a navíc od 12.minuty jsme museli střídat pro zranění brankáře. Do brány šel Adam Bartozel. Hosté si do poločasu vypracovali ještě další čtyři šance, bohudík pro nás je ale neproměnili. My jsme se ocitli v přímém ohrožení soupeřovi brány pouze jednou, ale Jaroslav Hurta netrefil bránu.
Ve druhém poločase jsme hru více vyrovnali. Třinec opět své šance nedokázal proměnit, za nás měl příležitost Michal Škrla, ale jeho střela skončila nad hostující bránou.