otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 19. října 2018      Svátek slaví Michaela     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 14.10 2018
Plán PLOCH - 44.týden (29.10. - 4.11.)

Vloženo: 08.10 2018
Plán PLOCH - 43.týden (22. - 28.10.)

Vloženo: 26.09 2018
Plán PLOCH - 42.týden (15. - 21.10.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
října
14:27
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

NA VÍTKOVICE JSME NESTAČILI

FC VSETÍN - FC VÍTKOVICE 1919 "B" 0:4 (0:3)

První větší šance obou týmů přišly ihned po sobě během 15.minuty, střelcům však chyběla přesnost. Vítkovice měli kvalitu na své straně, byli více ve hře. Ve 32.minutě jejich střelecký pokus jen těsně minul naši bránu. Ve 33.minutě se Vítkovice ujali vedení. Jejich další střela ze 16m byla tečována naším obráncem do proti pohybu Rostislava Konečného - 0:1. O minutu později jsme mohli vyrovnat. Karel Machala našel krásně ve středu hřiště v náběhu Nicholase Schaefera, jenž svůj samostatný únik zakončil pouze do nohou brankáře. Ve 36.minutě po velké chybě dostáváme druhý gól - 0:2. Do přestávky jsme obdrželi ještě jeden gól, když jsme nedokázali odvrátit centrovaný míč před naší bránu z pravé strany - 0:3.

Ve druhém poločase jsme chtěli dát alespoň jeden gól. Nejblíže k tomu měl Jaroslav Hurta a Nicholas Schaefer. Jarda si však míč při svém úniku moc předkopl a již jej nedokázal chytit na hrací ploše. Nicholasův pokus šel mimo hostující branku. Čtvrtá vstřelená branka Vítkovic jde na vrub našemu brankáři, který jinak utkání odchytal velmi dobře.¨

Dnes jsme prohráli s lepším soupeřem, nemusíme být z toho smutní. Na hráčích jde vidět, že nic nebalí, jen se prostě nedaří. Věřím, že se to v brzké době otočí a opět uhrajeme nějaké body.


STATISTIKY:
BRANKY: hosté 33., 36., 42., 71.

ŽK: domácí bez karet - hosté 45., 61., 80.

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kučera Kristian, Knebl Zdeněk, Machala Karel, Tomanec Tomáš (71.Kohout Robin) - Hurta Jaroslav, Schaefer Nicholas. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 21.října do Vyškova. Výkop je od 10:00.


07
října
13:59
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

NEBYLI JSME HORŠÍ

FK BÍLOVEC - FC VSETÍN 1:0 (1:0)

Ve vší úctě k domácímu týmu byla dnes velká škoda, že domácí pořadatelé nepovolili sehrát utkání na hřišti (umělé trávě). Místo toho jsme nastoupili na nějakém poli označeném bílými pruhy.

Prvních patnáct minut to byl oboustranný boj ve středu hřiště. Poté nás domácí zatlačili v podobě tří rohových kopů po sobě, ale všechny jsme dokázali ubránit. Ve 23.minutě jsme dostali zbytečnou branku, která se ukázala jako rozhodující. Centrovaný míč z levé strany se nešťastně odrazil k našemu brankářovi, který byl mírně dezorientován, čehož využil důrazným zakončením domácí útočník - 1:0. Ve 27.minutě se po rohovém kopu Bílovce dostal míč na naše velké vápno, následná střela byla sice tvrdá, leč nepřesná. My jsme o sobě dali vědět o chvíli později, ale naše přečíslení ztroskotalo na přesnosti. Ve 37.minutě jsme měli výhodu přímého kopu. Na centrovaný míč od Tomáše Ohryzka si naběhl do lajny Kristian Kučera, hned poslal míč před bránu, kde Karlovi Machalovi i Nicholasi Schaeferovi chyběl krůček od zakončení. Další pěkná akce šla o tři minuty později po ose Nicholas Schaefer - Karel Machala - Kristian Kučera. Kristianovi ale míč odskočil a k zakončení se nedostal.

Ve druhém poločase jsme se neustále pokoušeli o vyrovnání. V 59.minutě po chybě domácího brankáře se dostal k míči Robin Kohout, těsně před střelou byl však na hranici pokutového území sražen. Z následného přímého kopu trefil Karel Machala tyčku. V 70.minutě vyzkoušel pozornost domácího brankáře Ondřej Motyka, jeho střela mířila pouze brankářovi do ruk. V 77.minutě jsme měli velké štěstí, domácí hráči se dostali do přečíslení 4 na 3, ale nedokázali přesně zakončit. V závěru utkání jsme měli ještě dvě výhody. První výhodu nepřímého kopu za chycení míče brankáře od vlastního spoluhráče jsme zakončili mimo bránu a druhou výhodu přímého kopu v poslední minutě zápasu jsme vůbec nezakončili.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 23.

ŽK: domácí 59., 87. - hosté bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kohout Robin, Hurta Jaroslav, Machala Karel, Kučera Kristian - Březovják David, Schaefer Nicholas. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 13.října proti Vítkovicím. Výkop je od 10:15.


30
záři
16:21
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

BODY STÁLE NEPŘICHÁZEJÍ, ALE NEVZDÁVÁME TO

FC VSETÍN - MFK HAVÍŘOV 1:2 (1:2)

Po celé utkání jsme tahali za kratší konec. Havířov si odváží zaslouženě tři body.

STATISTIKY:
BRANKY: 30.Čada Ondřej - hosté 6., 42.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav (3.Březovják David) - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kučera Kristian, Knebl Zdeněk, Hurta Jaroslav, Čada Ondřej (69.Tomanec Tomáš) - Machala Karel, Schaefer Nicholas. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 7.října do Bílovce. Výkop je od 10:00.


24
záři
07:34
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

DOMÁCÍ SVÉ ŠANCE PROMĚNILI, MY NE

MFK FRÝDEK-MÍSTEK "B" - FC VSETÍN 5:1 (3:0)STATISTIKY:
BRANKY: domácí 33., 39., 44., 71., 80. - 66.Kohout Robin

ŽK: domácí 60. - 70.Kučera Kristian

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej (75.Tomanec Tomáš), Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kučera Kristian, Knebl Zdeněk, Machala Karel (55.Kohout Robin), Čada Ondřej - Březovják David (46.Schaefer Nicholas), Hurta Jaroslav. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 29.září proti Havířovu. Výkop je od 10:15.


15
záři
14:54
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

ROZDÍL BYL V TOM, ŽE HRANICE DOKÁZALI VSTŘELIT GÓL

FC VSETÍN - SK HRANICE 0:2 (0:0)

I když na šance i vstřelené góly Hranice vyhráli, i my jsme se během utkání dokázali dostat do několika příležitostí. Ale bohužel ani jeden míč neskončil za zády hostujícího brankáře. Bez vstřeleného gólu nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek a jelikož nás soupeř potrestal hned dvakrát, putovali dnes tři body do Hranic.


STATISTIKY:
BRANKY: hosté 67., 81.

ŽK: domácí bez karet - hosté 80.

SESTAVA: Konečný Rostislav - Kohout Robin (82.Tomanec Tomáš), Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kučera Kristian, Knebl Zdeněk, Machala Karel, Čada Ondřej - Hurta Jaroslav, Březovják David. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 23.září do Frýdku Místku. Výkop je od 10:15.


12
záři
19:33
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

UNIČOV NÁS ZŘEJMĚ PODCENIL A PROTO BEREME TŘI BODY

FC VSETÍN - SK UNIČOV 2:1 (0:0)

Až v šestém kole jsme poprvé zažili pocit z vítězství. Že to bude proti celku ze špice tabulky asi čekal málokdo, ale aspoň jsme si potvrdili, že hrát se dá s každým.

První velkou šanci zápasu měli hosté v 19.minutě. Rostislav Konečný v bráně byl ale pozorný a skvělým zákrokem nás podržel. Ve 33.minutě to byl opět soupeř, kdo se dostal do šance. Jejich střela z 20 metrů orazítkovala naše břevno. My jsme o sobě dali vědět až v úplném závěru prvního poločasu. David Březovják ale střelou z velkého úhlu připraveného brankáře nepřekvapil.

Druhý poločas začali lépe opět hosté z Uničova. Ve 48.minutě zahrávali rohový kop na přední tyč a míč jen těsně minul naši bránu. V 52.minutě jsme si i my vybojovali výhodu zahrávání rohu. Zdeněk Knebl poslal svůj centr na přední tyč, kde se výborně zorientoval v náběhu Ondřej Vokulič a mohli jsme slavit - 1:0. V 58.minutě mohlo být ještě veseleji, ale David Březovják ve vyložené šanci selhal. V 64.minutě jsme dostali vyrovnávací gól z pokutového kopu, když jsme úplně zbytečně faulovali jednoho z hráčů Uničova. Vyrovnávací gól nás naštěstí nesrazil. O šest minut později jsme využili vysunuté hostující obrany. Kristian Kučera navedl míč do vápna, přenechal ho Davidovi Březovjákovi a ten mířil přesně - 2:1. Uničov vsadil vše na útok, ztratit body u nás nechtěl. Posledních deset minut už jsme se jen bránili. Ale dobře chytající Rostislav Konečný, obětavost hráčů a mnohdy i se štěstím jsme nakonec vybojovali důležité tři body.

STATISTIKY:
BRANKY: 52.Vokulič Ondřej, 70.Březovják David - hosté 64. z penalty

ŽK: 16.Ohryzek Tomáš - hosté bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej (65.Tomanec Tomáš), Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kučera Kristian, Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Čada Ondřej - Březovják David (83.Mikuš Petr), Hurta Jaroslav (90.+2.Jančina Jan). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 15.září proti Hranicím. Výkop je od 10:15.


08
záři
14:40
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

STANDARTNÍ SITUACE ROZHODLY

FOTBAL TŘINEC "B" - FC VSETÍN 4:0 (2:0)

I přes vysokou porážku jsme dnes narazili na soupeře, se kterým jsme mohli bodovat. Až do prvního obdrženého gólu jsme byli mírně lepším týmem. Do té doby jsme se třikrát dostali z hranice velkého vápna ke střele, všechny naše pokusy mířily mezi tři tyče a jen z vypětím všech sil domácí brankář stále držel čisté konto. Utkání bohužel rozhodly standartní situace. Jednou jsme inkasovali z přímého kopu a třikrát z rohového kopu. A pokaždé jsme nenavázali na pohyb domácího nabíhajícího hráče, který posléze zakončoval sám do prázdné brány.

Je velká škoda, že se momentálně nedokážeme víc porvat ve vlastním pokutovém území o míč a raději celý souboj vypustíme. Inkasované branky nás potom sráží a nedovolují nám bojovat o cenné body do tabulky.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 18., 33., 70., 89.

ŽK: domácí 72. - 52.Tomanec Tomáš

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Kohout Robin, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Tomanec Tomáš, Knebl Zdeněk, Hurta Jaroslav, Kučera Kristian, Čada Ondřej - Březovják David. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti ve středu 12.září proti Uničovu. Výkop je od 15:00.


31
srpna
05:47
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

TŘETÍ GÓL ROZHODL

1.HFK OLOMOUC - FC VSETÍN 6:2 (1:0)

Ve 20. a 24.minutě spálili domácí dvě velké příležitosti ke vstřelení branky. Za nás to byl Tomáš Tomanec, který ve 29.minutě šel sám na brankáře, ale jeho střela minula bránu. Ve 32.minutě měli domácí hráči výhodu přímého kopu, který proměnili ve vedoucí branku - 1:0.

Do druhého poločasu jsme zvýšili svou aktivitu a i když jsme v 58.minutě inkasovali podruhé, neustále jsme domácí v poli přehrávali. Odměnou nám byl vstřelený gól po spolupráci dvou střídajících hráčů. Ondřej Čada nacentroval míč z levé strany před bránu, kde skórující David Březovják využil své výšky - 2:1. Naše snaha dostala ránu v 74.minutě, kdy proti nám rozhodčí nařídil dle mého názoru velmi přísnou penaltu - 3:1. Od tohoto momentu jsme se úplně položili. V úplném závěru utkání jsme dokázali ještě vstřelit branku zásluhou Nicholase Schaefera, když mu ideálně naservíroval míč před bránu Jan Jančina, ale to již na našem kontě svítila šestka - 6:2.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 32., 58., 74. z pen., 78., 83., 86. - 71.Březovják David, 87.Schaefer Nicholas

ŽK: domácí bez karet - 75.Ohryzek Tomáš

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej (70.Jančina Jan), Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Hurta Jaroslav, Kohout Robin (63.Březovják David), Knebl Zdeněk, Kučera Kristian, Tomanec Tomáš (46.Čada Ondřej) - Schaefer Nicholas. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 8.září do Třince. Výkop je od 10:15.


25
srpna
14:23
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

SRAZILY NÁS VLASTNÍ CHYBY

1.FC VIKTORIE PŘEROV - FC VSETÍN 5:0 (3:0)

Úvod zápasu přinesl hodně nepřesností na obou stranách. V 7.minutě jsme mohli jít do vedení, když málem potrestal chybu v rozehrávce domácího brankáře Robin Kohout. Bohužel netrefil prázdnou bránu. V 15.minutě o sobě dali vědět taky domácí, ale i jejich hráč po náběhu do našeho vápna netrefil bránu. V 17.minutě se Přerov i se štěstím ujal vedení. Odkop našeho obránce ve vápně trefil pouze na zemi ležícího domácího hráče a odražený míč putoval za záda bezmocného Rostislava Konečného - 1:0. Druhý nešťastný moment pro naše hráče přinesla 24.minuta. Na propadlý míč do vápna nestačil zareagovat Tomáš Loucký, míč se odrazil od jeho ruky a rozhodčí nařídil pokutový kop. Náš brankář sice první pokus vyrazil, na následnou dorážku už byl ale krátký - 2:0. Ve 35.minutě nám znovu zatrnulo, Rostislav Konečný ale nepříjemnou střelu ze střední vzdálenosti vyrazil na roh. V poslední minutě prvního poločasu jsme inkasovali potřetí. Domácí zahrávali přetažený rohový kop, který ihned vrátili před naší bránu na zcela volného svého spoluhráče, pro kterého nebyl problém zavěsit - 3:0.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Přerova. Ve 48.minutě zazvonilo naše břevno. V 50.minutě domácí využili našeho špatného odkopu z vápna, střelou po zemi zvýšili na 4:0. I když jsme to nechtěli zabalit, hlavy už jsme měli dole a v 64.minutě po chybě v rozehrávce domácí vsítili pátou branku - 5:0. Domácí celek postupně sáhl ke střídání čímž se hra vyrovnala. V 79.minutě měl po velkém závaru před domácí brankou šanci Robin Kohout, míč však za záda brankáře nedostal.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 17., 24. z pen., 45., 50., 64.

ŽK: domácí bez karet - 87.Motyka Ondřej

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kohout Robin, Knebl Zdeněk, Machala Karel, Kučera Kristian, Březovják David - Schaefer Nicholas. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme ve čtvrtek 30.srpna do Olomouce. Výkop je od 15:00.


22
srpna
19:18
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

OPAVA BYLA PROSTĚ LEPŠÍ, BLAHOPŘEJEME

FC VSETÍN - SLEZSKÝ FC OPAVA "B" 0:4 (0:4)

Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy padly všechny branky utkání. Hráči Opavy nám dělali značné problémy svým pohybem, na který jsme nedokázali mnohdy včas reagovat. To se projevilo hlavně u prvního a druhého obdrženého gólu, kdy se před Rosťou ocitl zcela volný protihráč, který pohodlně zavěsil. Třetí branku jsme dostali po střele z hranice velkého vápna a čtvrtý gól přišel po faulu ze značky pokutového kopu.
Ve druhém poločase jsme se sice dostali více do hry, ale soupeř si vše zkušeně pohlídal. Díky Rosťovi v bráně se skóre již nezměnilo. My jsme se dostali v každém poločase pouze jedinkrát do zakončení, což taky vypovídá o tom, jak kvalitní tým k nám dnes přijel.


STATISTIKY:
BRANKY: hosté 2., 17., 35., 37. z pen.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kohout Robin, Knebl Zdeněk, Machala Karel, Kučera Kristian (61.Březovják David), Tomanec Tomáš (46.Čada Ondřej) - Hurta Jaroslav (46.Schaefer Nicholas). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 25.srpna do Přerova. Výkop je od 10:00.


19
srpna
14:38
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

Z PROSTĚJOVA VEZEME BOD

1.SK PROSTĚJOV "B" - FC VSETÍN 2:2 (1:1)

Zápas ve velkém vedru, výkon na hranici svých možností a vybojovaný bodík z venkovního zápasu. I tak by se dal hodnotit dnešní zápas.

Domácí celek byl po většinu utkání mírně lepší, ale na naši odhodlanost a bojovnost tříbodový recept nenašel. Obdržená branka z 19.minuty nás nezlomila. Naše gólová odpověď přišla ještě do přestávky ve 37.minutě zásluhou Robina Kohouta, který dostal krásnou přihrávku od Karla Machaly - 1:1.

Ze začátku druhého poločasu nás domácí zatlačili, ale gól nevytěžili. V 57.minutě jsme se z ojedinělého protiútoku dostali do vedení. Jaroslav Hurta vybojoval míč na pravé straně a přihrál zcela volnému Karlovi Machalovi před bránu, který už s překonáním domácího brankáře neměl problém - 1:2. Tlak domácích nepolevoval a v 62.minutě jsme inkasovali podruhé - 2:2. Další šance Prostějov neproměnil, někdy nám pomohla i branková konstrukce a dobře chytající Rostislav Konečný.
Je potřeba vzpomenout, že i my jsme během zápasu párkrát domácím pořádně zatopili před jejich bránou, ale všechny naše další možnosti zůstaly bez využití.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 19., 62. - 37.Kohout Robin, 57.Machala Karel

ŽK: bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Vokulič Ondřej - Kohout Robin (73.Březovják David), Knebl Zdeněk, Machala Karel (79.Mikuš Petr), Kučera Kristian, Tomanec Tomáš (89.Jančina Jan) - Hurta Jaroslav. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti ve středu 22.srpna proti Opavě. Výkop je od 15:00.


13
srpna
06:04
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

V LESKOVCI REMÍZA

FK LESKOVEC - FC VSETÍN 3:3 (1:3)

V posledním přátelském utkání jsme hráli opět proti mužům. Leskovec hrající III.třídu skončil na 7.místě.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 42., 56. z pen., 75. - 11.Schaefer Nicholas, 26.Schaefer Nicholas, 43.Hurta Jaroslav

ŽK: bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Motyka Ondřej, Ohryzek Tomáš, Loucký Tomáš, Vokulič Ondřej (69.Čada Ondřej) - Čada Ondřej (46.Tomanec Tomáš), Knebl Zdeněk, Kohout Robin, Kučera Kristian, Hurta Jaroslav (46.Březovják David) - Schaefer Nicholas (69.Hurta Jaroslav).

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 19.srpna do Prostějova. Výkop je od 10:15.


30
července
07:54
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

DOMÁCÍ POTRESTALI NAŠE ZBYTEČNÉ CHYBY

TJ SOKOL JARCOVÁ - FC VSETÍN 5:2 (2:2)

I v dalším přípravném utkání jsme hráli proti mužům. Tentokrát jsme zavítali do Jarcové, kteří skončili na 5.místě v okresním přeboru.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 20., 38., 57., 75., 82. - 27.Schaefer Nicholas, 45.Hurta Jaroslav

ŽK: bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav (46.Bil Martin) - Březovják David, Ohryzek Tomáš, Loucký Tomáš, Vokulič Ondřej (30.Jančina Jan, 37.Vokulič Ondřej) - Knebl Zdeněk, Machala Karel, Kohout Robin, Kučera Kristian, Hurta Jaroslav (70.Jančina Jan) - Schaefer Nicholas.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 12.srpna do Leskovce. Výkop je od 17:00.


23
července
06:09
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI MUŽŮM Z JASENNÉ

FC VSETÍN - SK JASENNÁ 4:0 (1:0)

V prvním zápase probíhající letní přípravy jsme přivítali tým mužů z Jasenné, kteří letos postoupili z 2.místa do zlínského okresního přeboru.

STATISTIKY:
BRANKY: Čada Ondřej, Čada Ondřej, Ohryzek Tomáš, Kučera Kristian

ŽK: Ohryzek Tomáš - hosté bez karet

SESTAVA: Bil Martin (46.Konečný Rostislav) - Motyka Ondřej, Ohryzek Tomáš, Loucký Tomáš, Vokulič Ondřej - Čada Ondřej, Machala Karel, Knebl Zdeněk, Kučera Kristian, Hurta Jaroslav - Schaefer Nicholas.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 29.července do Jarcové. Výkop je od 15:00.


09
června
18:44
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

VÍTĚZNÉ LOUČENÍ

FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:1 (2:1)

I když jsme od 10.minuty prohrávali, nakonec jsme zápas otočili a vyhráli. O všechny branky se postarali hráči, pro které to byl poslední zápas v dorostenecké kategorii. Hosté přijeli s velmi kvalitním kádrem, určitě si nezasloužili prohrát rozdílem tří gólů.

STATISTIKY:
BRANKY: 17.Trochta Matouš, 30.Novák Adam, 52.Vojtášek Michal, 65.Řeřucha Daniel - hosté 10.

ŽK: 87.Kurtin Jan - hosté 64.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Jakeš Jan, Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš (83.Kohout Robin), Vojtášek Michal - Čada Ondřej (46.Kurtin Jan). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Momentálně není naplánováno žádné utkání.


03
června
14:47
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

VÍTKOVICE NADĚLOVALY

MFK VÍTKOVICE "B" - FC VSETÍN 5:1 (4:1)

První tři branky jsme obdrželi jako přes kopírák, když jsme nestačili zareagovat na náběh domácího hráče.
Dokázali jsme sice snížit brankou Adama Nováka na 2:1, ale Vítkovice nám po pár minutách opět odskočili na rozdíl dvou branek. Obrovskou šanci a možnost snížit na rozdíl jedné branky měl Michal Vojtášek, když se ocitl sám před brankářem, z jeho zakončení jsme vytěžili pouze rohový kop. V závěru první půle jsme inkasovali ještě čtvrtý gól, který jen potvrdil převahu Vítkovic.
Ve druhé půli se hra více vyrovnala. Domácí si vypracovali další čtyři šance, ze kterých vytěžili pátý gól. My jsme se dostali dvakrát do zakončení, ale ani Jan Kurtin a ani Michal Vojtášek úspěšní nebyli.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 15., 18., 21., 45., 51. - 19.Novák Adam

ŽK: domácí bez karet - 41.Trochta Matouš, 51.Novák Adam

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Jakeš Jan, Machala Karel (57.Ohryzek Tomáš), Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 9.června proti Šumperku. Výkop je od 10:15.


27
května
18:02
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

REMÍZA JE PRO NÁS ZTRÁTA

FC VSETÍN - 1.SK PROSTĚJOV "B" 1:1 (0:0)

Nejde nám to a nejde. V koncovce se neskutečně trápíme a i proto máme na svém kontě již desátou remízu, což je nejvíc ze všech týmů.

První pozdrav na hostující branku jsme vyslali v 8.minutě a hned zazvonila tyč po střele Kristiana Kučery. Záhy odpověděli i hosté, ale z dobré pozice jejich útočník špatně trefil míč, který letěl mimo naší bránu. Mezi 18. a 23.minutou se dvakrát dostal ke střele z levé strany Michal Vojtášek, ale pozorný brankář hostů jeho střely vyrazil. V tomto časovém rozmezí zahrozil i Prostějov, Adam Rišica taktéž dokázal nepříjemnou střelu vyrazit. Obrovskou příležitost ke vstřelení branky měl ve 32.minutě Michal Vojtášek. Jaroslav Hurta mu z pravé strany poslal centr, jeho střelu a i následnou dorážku opět brankář dokázal vyrazit. V závěru poločasu nás hosté mírně přitlačili a dostali se do dvou šancí. Při první šanci jejich střela z hranice velkého vápna letěla mimo naši bránu, při druhé šanci už musel zasahovat Adam Rišica a střelu z levé strany vyrazil.

Druhý poločas, 53.minuta a opět aktivní Michal Vojtášek vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, bohužel gól nepadl. V další velké příležitosti se ocitl v 60.minutě Jan Jakeš po úniku z pravé strany, ale i on si vylámal zuby na brankářovi. Obrovskou úlevu a radost nám udělala akce ze 64.minuty. Jaroslav Hurta přihrál Michalovi Vojtáškovi, který střelou ze 16 metrů poslal míč od tyčky do brány - 1:0. Hosté hru více otevřeli, cítili jsme šanci přidat další gól. V 78.minutě jsme propadli ve středu hřiště, došlo k přečíslení naší obrany a z ojedinělé šance jsme dostali vyrovnávací branku - 1:1. Tento gól s námi viditelně otřásl, naopak Prostějov tato branka nakopla a začal nás přehrávat. Gól ale již nepadl.

STATISTIKY:
BRANKY: 64.Vojtášek Michal - hosté 78.

ŽK: domácí bez karet - hosté 73.

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš, Vojtášek Michal - Hurta Jaroslav (74.Kohout Robin). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 3.června do Vítkovic. Výkop je od 10:30.


23
května
19:35
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

DOBRÝ BOD Z VENKU

1.FC VIKTORIE PŘEROV - FC VSETÍN 0:0 (0:0)

Zhruba prvních patnáct minut jsme soupeře v poli přehrávali. Naše šance přišla v 7.minutě, ale Daniel Řeřucha netrefil dobře míč po centru z levé strany. Domácí zahrozili v 15.minutě, hlavičkující hráč Přerova mířil nad branku. Od této chvíle byl Přerov mírně lepší. Hra se odehrávala převážně mezi oběma vápny. Ve 40.minutě se dostali domácí hráči hezkou kombinací do šance, ale jejich střelu Adam Rišica vyrazil.

Úvod druhé půlky se lépe vydařil nám. Ve 49.minutě využil svého důrazu na levé straně Michal Vojtášek, ale domácí brankář byl připraven a jeho střelu vyrazil. V 51.minutě běžel domácí hráč z půlky hřiště na Adama Rišicu, ale ten včasným vyběhnutím dokázal míč odkopnout. V 64.minutě se náš brankář opět vyznamenal, když zneškodnil střelu domácích z hranice velkého vápna. I ve druhém poločase byli domácí aktivnější, ale stejně jako my mnohé útočné výpady nedotáhli do konce.

STATISTIKY:
BRANKY:

ŽK: domácí 39., 67. - 41.Trochta Matouš

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Ohryzek Tomáš, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Kohout Robin (69.Hurta Jaroslav) - Vojtášek Michal. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 26.května proti Prostějovu. Výkop je od 10:15.


19
května
14:23
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

HERNĚ LEPŠÍ, ALE ZASE TY NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE

FC VSETÍN - FK JESENÍK 3:0 (1:0)

Po celý zápas jsme to byli my, kdo měl míč více na kopačkách. Ale výsledek se nerodil lehce.

V 8.minutě se do první vážné šance dostal po úniku na levé straně Michal Vojtášek, ale jeho střela postrádala přesnost. Ve 29.minutě jsme předvedli krásnou kombinaci středem hřiště a po ose Matouš Trochta - Karel Machala - Michal Vojtášek přišla naše první radost. Michal Vojtášek tentokrát mířil přesně - 1:0. V prvním poločase jsme měli ještě další příležitosti ke vstřelení gólu, ale v koncovce postupně selhali Kristian Kučera, Karel Machala a Daniel Řeřucha. A ještě další naše útočné akce jsme díky naší nepřesnosti nedotáhli do zakončení.

Za druhý poločas se hosté dostali snad jen dvakrát před naší bránu. Svou největší šanci spálili v 69.minutě, když při založení rychlého protiútoku dokázali přečíslit naše obránce. Naštěstí pro nás ale gólově netrestali. V 73.minutě jsme konečně vsítili druhou branku. Po přihrávce Jana Jakeše napřáhl asi z osmnácti metrů ke střele Kristian Kučera a i díky chybě hostujícího brankáře zvýšil na 2:0. Hned o dvě minuty později se podruhé v zápase prosadil Michal Vojtášek - 3:0. I ve druhé půli přišly šance, které nevyužily jak Daniel Řeřucha tak Michal Vojtášek, a stejně jako v prvním poločase další naše útočné výpady postrádaly víc přesnosti.

STATISTIKY:
BRANKY: 29.Vojtášek Michal, 73.Kučera Kristian, 75.Vojtášek Michal

ŽK: bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš, Vojtášek Michal - Jakeš Jan (80.Kohout Robin). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme ve středu 23.května do Přerova. Výkop je od 15:00.


13
května
19:31
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

VYHRÁVAT BUDEME AŽ ZAČNEME PROMĚŇOVAT ŠANCE

FC HLUČÍN "B" - FC VSETÍN 2:1 (2:1)

Jak již napovídá nadpis, do šancí se dokážeme dostat, bohužel s jejich proměňováním máme problém.

Utkání jsme začali lépe my. Ve 4.minutě unikl po levé straně Michal Vojtášek, jeho střelu na vzdálenější tyč domácí brankář dokázal vyrazit. Odpověď domácího týmu přišla v 10.minutě. Po rohu se musel vytáhnout Adam Rišica, když vyrazil střelu hlavou domácího hráče. Minutu na to zahrozili domácí podruhé a tentokrát mohli slavit. Využili důrazu při napadaní našich obránců a pohodlně dopravili míč do naší brány - 1:0. Ve 20.minutě se nám podařilo vyrovnat. Michal Vojtášek se dokázal nejlépe zorientoval na malém vápně a dorazil odražený míč do sítě - 1:1. Ve 33.minutě nádherně pálil z voleje Daniel Řeřucha. Domácí brankář ale míč za svá záda nepustil. Ve 34.minutě se připomněli i domácí hráči. Střelu z hranice velkého vápna vyrazil Adam Rišica na roh.

Druhý poločas jsme měli po většinu času pod kontrolou, domácí se k naší brance moc nedostávali. Ve svých šancích postupně selhali Jan Kurtin, Michal Vojtášek a Jan Jakeš. Zejména neproměněná šance Jana Jakeše hodně mrzí. Ocitl se sám před brankářem někde na hranici malého vápna, ale překonat domácího brankáře nedokázal.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 11., 45. - 20.Vojtášek Michal

ŽK: domácí 19., 44. - 38.Novák Adam

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej (68.Motyka Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian (75.Ohryzek Tomáš), Vojtášek Michal - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 19.května proti Jeseníku. Výkop je od 10:15.


08
května
17:22
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

PRO DIVÁKA NUDNÝ ZÁPAS

SK HRANICE - FC VSETÍN 1:1 (0:0)

V prvních deseti minutách měli oba týmy po jedné šanci, ale jak Adam Rišica, tak domácí brankář se vyznamenali a míč za svá záda nepustili. Ve 22.minutě jsme měli dvakrát příležitost k dosažení branky, ale Ondřej Čada mířil pouze do brankáře a střela Adama Nováka šla vedle. I domácí hráči se dokázali dostat k naší brance, ale většinou volili špatné řešení svých situací. Hra se odehrávala většinou mezi oběma vápny, hráči na obou stranách se potýkali s nepřesností.

Druhý poločas přinesl v 57.minutě sporný moment, když rozhodčí nepískl domácímu týmu za ruku Daniela Řeřuchy v našem vápně penaltu. Je potřeba ale říci, že náš hráč byl strčen domácím útočníkem a tak to nejspíš rozhodčí vykompenzoval a nechal hru pokračovat. V 69.minutě padla první branka zápasu. Po standardní situaci jsme si nepohlídali hráče na zadní tyči a po dvou dorážkách jsme dostali gól - 1:0. Naštěstí naše odpověď přišla záhy. Kristian Kučera našel přesnou přihrávkou ve středu hřiště Jana Kurtina, který z prostoru velkého vápna mířil přesně k tyči - 1:1. Od prohry nás zachránil v 90.minutě Adam Rišica. Dalekonosnou tečovanou střelu dokázal s vypětím všech sil vyrazit na roh.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 69. - 71.Kurtin Jan

ŽK: domácí 87. - hosté bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš, Jakeš Jan - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 13.května do Hlučína. Výkop je od 10:30.


04
května
13:02
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

VYROVNAT SE NÁM UŽ NEPODAŘILO

FC VSETÍN - FK FOTBAL TŘINEC "B" 2:3 (2:1)

Svou první větší šanci hosté proměnili již v 9.minutě, když využili naší chyby ve středu hřiště - 0:1. Naše odpověď přišla záhy. Ve 12.minutě neudržel třinecký brankář v rukou centrovaný míč od Ondřeje Čady a Lukáš Škrla pohotovou dorážkou vyrovnal na 1:1. O minutu později selhal ve velké šanci Lukáš Škrla, když nedokázal přesně usměrnit centr Ondřeje Čady. Ve 39.minutě vyvezl míč z obrany Daniel Řeřucha, jeho následný centr z levé strany přesně hlavou zakončil Lukáš Škrla - 2:1.
Ve druhém poločase jsme chtěli přidat třetí, uklidňující branku. V 52.minutě se dostal ke střele Michal Vojtášek, ale jeho střela postrádala přesnost. V 57.minutě jsme po našem nedorozumění v obraně dostali vyrovnávací gól na 2:2. Stále jsme byli v poli mírně lepší, další naše šance přišla v 67.minutě. Lukáš Škrla ale z prostoru značky pokutového kopu trefil pouze hostujícího brankáře. V 79.minutě jsme dostali po zdánlivě nevinném protiútoku rozhodující branku, trošku i se štěstím dokázal hostující hráč prostřelit z těžkého úhlu Rostislava Konečného - 2:3. I přes veškerou snahu se nám již vyrovnat nepodařilo.

STATISTIKY:
BRANKY: 12.Škrla Lukáš, 39.Škrla Lukáš - hosté 9., 57., 79.

ŽK: 51.Škrla Lukáš, 90.Novák Adam - hosté bez karet

SESTAVA: Konečný Rostislav - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Čada Ondřej, Kučera Kristian (45.Ohryzek Tomáš), Machala Karel, Trochta Matouš, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v úterý 8.května do Hranic. Výkop je od 10:00.


29
dubna
21:11
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

UTRÁPENÉ VÍTĚZSTVÍ

FK KRNOV - FC VSETÍN 1:4 (0:2)

V utkání s posledním celkem tabulky jsme si sami zkomplikovali cestu za třemi body. Možná jsme to v hlavách i malinko podcenili, v zápase jsme se trápili a měli i štěstí, že domácí hráči pouze jedenkrát překonali našeho brankáře.
Již v 1.minutě se dokázali domácí dostat do velké šance, Adam Rišica vyrazil nebezpečnou střelu na roh. V 19.minutě se dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna Matouš Trochta a krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Chvíli nato mohl navýšit vedení Karel Machala, obešel brankáře, ale místo střely do prázdné brány zvolil ještě přihrávku před bránu na obsazeného spoluhráče. Těsně před koncem poločasu se prosadil Lukáš Škrla po přihrávce Kristiana Kučery - 0:2.
Druhý poločas začal šancí Michala Vojtáška, jeho střelu brankář vyrazil. Následnou dorážku nevyužil Karel Machala. Domácí tým se dočkal svého gólu v 53.minutě - 1:2. Vyrovnaný zápas se zlomil od 59.minuty po gólu Michala Vojtáška, na který mu přihrál Kristian Kučera - 1:3. Tento gól nás zřejmě uklidnil a výsledek jsme si již dokázali pohlídat. Do dalších šancí se ještě dostal dvakrát Lukáš Škrla, ale až na potřetí v samém závěru utkání se mu podařilo vsítit naší čtvrtou branku - 1:4. Opět přihrával Kristian Kučera.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 53. - 19.Trochta Matouš, 44.Škrla Lukáš, 59.Vojtášek Michal, 89.Škrla Lukáš

ŽK: domácí 87. - 6.Řeřucha Daniel, 29.Kučera Kristian

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan (75.Ohryzek Tomáš), Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej (34.Motyka Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti ve čtvrtek 3.května proti Třinci. Výkop je od 15:00.


21
dubna
16:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

SKVĚLÝ NÁSTUP, POTÉ UŽ TO BYLO HORŠÍ

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:2 (1:1)

Prvních dvacet minut utkání bylo z naší strany fantastických. Dokázali jsme si vypracovat několik šancí, bohužel jen z jedné jsme vytěžili gól.
V 10.minutě po našem nedorozumění v obraně šli hosté dva na jednoho našeho obránce, jejich střelu Adam Rišica vyrazil. Z následného našeho útoku vyslal Adam Novák do úniku po levé straně Michala Vojtáška, který konečně protrhl jarní střeleckou smůlu a střelou kolem brankáře otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 13.minutě neproměnil svou šanci Karel Machala. V 15.minutě šel sám na brankáře Kristian Kučera, ale jeho střela vůbec netrefila bránu. Z dalšího závaru před hostující bránou nedostal míč do sítě Jan Kurtin. Do této doby jsme byli jednoznačně lepší. Hosté byli ve hře pouze ojediněle. Asi od 20.minuty se obraz hry začal měnit. Hosté převzali iniciativu a až do konce zápasu už byli lepším týmem. Svou převahu korunovali vyrovnávacím gólem v poslední minutě prvního poločasu, když jsme si nepohlídali dlouhý míč za naši obranu a z rychlého protiútoku inkasovali - 1:1.

Po šesti minutách druhého poločasu hosté otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Po naši velké chybě ve středu hřiště se dostali do přečíslení a na třikrát dokázali dotlačit míč do naší sítě - 1:2. Hosté svou převahu v poli už nedokázali využít, my jsme se prakticky za celý druhý poločas nedostali k zakončení. Hodně vzruchu přinesly závěrečné sekundy utkání. Poslední náš nákop do vápna hráčů Valašského Meziříčí ideálně zpracoval a dal do pohybu Lukáš Škrla, k pohotové střele se ovšem nedostal neboť byl stažen hostujícím obráncem. Rozhodčí ale zákrok neposoudil jako nedovolený což rozpoutalo z naší strany značnou nevoli.
Je potřeba ale říct, že zápas nerozhodla právě tato poslední situace. Pokud bychom ze začátku utkání vedli dva, tři nula, průběh a děj na hřišti by byl zřejmě jiný.


STATISTIKY:
BRANKY: 10.Vojtášek Michal - hosté 45., 51.

ŽK: 90.+2.Ohryzek Tomáš - hosté bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Kučera Kristian (68.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan (53.Trčka Viktor), Vojtášek Michal (74.Motyka Ondřej) - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 29.dubna do Krnova. Výkop je od 16:00.


15
dubna
18:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2000 a 2001
Autor: Martin Nikolén

REMÍZOVÝ ZÁPAS

1.HFK OLOMOUC - FC VSETÍN 0:0 (0:0)

Oba týmy si v průběhu zápasu vytvořily šance ke skórování, ale dnes měli střelci nepřesnou mušku. Ve většině případů nedokázali vůbec trefit bránu a když už mířili přesněji, oba brankáři své týmy podrželi. V prvním poločase byl lepší domácí tým, ve druhém jsme měli navrch my. Remíza je zasloužená pro oba týmy.


STATISTIKY:
BRANKY:

ŽK: domácí bez karet - 19.Novák Adam, 32.Trochta Matouš

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian (85.Ohryzek Tomáš), Vojtášek Michal - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 21.dubna proti Valašskému Meziříčí. Výkop je od 10:15.

Počet přístupů
od prosince 2012

863651

Počítadlo