otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 19. září 2018      Svátek slaví Zita     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 14.09 2018
Plán PLOCH - 39.týden (24. - 30.9.)

Vloženo: 09.09 2018
Plán PLOCH - 38.týden (17. - 23.9.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


16
záři
13:09
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

NAŠI MLADÍCI SE BAVILI FOTBALEM

FC Vsetín - žáci
Hodnocení Mirka Vorka, kterému děkuji za výpomoc !

Krásné zápasy dnes sehrála část vsetínské mladší přípravky v rámci turnaje okresního přeboru na vsetínském hřišti Pod Pecníkem. V prvním zápase se nám velmi slušně dařilo dodržovat herní rozestavení a přidělené posty a také obsazovat soupeře při jeho rozehrávce. Ten několikrát opravdu neměl na koho míč poslat. Po krásných brankách, kterým předcházely neméně krásné přihrávky, jsme se dostali do dvoubrankového vedení a zápas si až do závěrečného hvizdu z Vojtou narychlo zakoupené píšťalky pohlídali. Ve druhém zápase jsme zase prokázali velkou morální sílu, když ani za stavu 1:6 jsme nic nezabalili a rozjetého soupeře dokázali dohnat. Vyrovnávací branka v posledních vteřinách zápasu byla zaslouženou odměnou za předvedenou bojovnost (toto si kluci a holko zapamatujte!!! i zdánlivě prohraný zápas se dá ještě zachránit, když to člověk nevzdá!!!). Bojovnost nás zdobila i v zápase posledním, v němž jsme jako jediném na pomyslné body nedosáhly. Chuť jsme si však spravili v pozápasových penaltách, z nichž některé byly velmi umě umístěny k tyči nebo do šibenice. Celkově jsme se dnes prezentovali hrou, kterou se učíme a která je zaměřená na individuální obcházení soupeře. I při tomto našem náročnějším způsobu hry jsme dokázali dát spoustu gólů. Pár přihrávek (některé i "do uličky"!!!) bylo "třešničkou na dortu". Gratuluji střelcům premiérových branek v dresu Vsetína - Bohdanovi (mám pocit, že to byly 3 nebo dokonce 4 branky během jednoho střídání) a Matymu Daňkovi a i všem ostatním hráčům a hráčce děkuji za předvedený výkon!

Dnešní sestava FC Vsetín: Peťa Vlček, Tom Kopecký, Robča Polčák, Maty Tkáč, Dan Graclík, Kačka Vojáčková, Bohdan Kuzmak, Matěj Křížek, Maty Daněk

Vsetín 2:1 Liptál (branky: Kačka, Dan)
Vsetín 7:7 Hošťálková (branky: Maty D., Maty T., Bohdan 4x, Matěj)
Vsetín 6:9 Valašské Meziříčí (branky: Matěj 2x, Tom 2x, Maty 2x)


13
záři
07:48
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ONDRÁŠOVKA CUP 2018

FC Vsetín - žáci
Včera jsem odehráli na nádherném pažitu Prusínovského fotbalového areálu 5 kvalitních zápasů po 20 minutách.

Kluci tentokrát bojovali jako lvi a 3x si zakřičeli vítězný pokřik. 2x nás ale soupeř přehrál. Pokaždé měl ve svých řadách dva velmi šikovné individuálně a přímočaře naladěné hráče, kteří se nebáli přejít jeden na jednoho, ba co víc, vše řešili ve velkém tempu.
My měli ale také hodně krásných momentů a velmi jsem byl potěšen, že i za nepříznivého stavu, jsme nikdy nic nezabalili a hrái až do konce.

Vsetín - Prusínovice 8:1
Vsetín - Vilémov 4:1
Vsetín - Jiskra Staré Město 4:3
Vsetín - Štenberk 2:6
Vsetín - OMK Štenberk 3:5

10
záři
19:21
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

MISTROVSKÝ MINITURNAJ V LIPTÁLE

Tento víkend jsme si naložili pořádnou porci fotbalu a po sobotním celodenním turnaj v Zašové, jsme v neděli odehráli další miniturnaj Okresní soutěže mladších přípravek.
Je třeba pochválit všechny hráče, protože chuti do hry měli stále na rozdávání.

FC Vsetin - Liptal 14:1
FC Vsetín - Huslenky 14:0
FC Vsetin - Valašská Polanka 7:3


10
záři
14:31
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ROBE X GAMES ZAŠOVÁ

V sobotu jsme zavítali do Zašové, kde se odehrál za účasti převážně Top týmů České a Slovenské republiky, jeden z největších a nejkrásnějších mezinárdních turnajů na Valašsku!
Hrálo se na 6 hřištích v 6 náhodně nalosovaných skupinách a bylo zde možno porovnat, kde se nachází výkonnostně ti nejlepší hráči kategorie U9.
Aby jsme dostali co nejvíc dětí do hry, přivezli jsme společně s trenérem Martinem Augustou dva týmy.
Jeden byl tvořený relativně " ostřílenými borci" a v druhém se představili kluci, kteří začínají sbírat fotbalové zkušenosti.
Po úvodních dvou turnajových kolech, kdy se oba naše týmy rozkoukávaly,
se výkon všech našich hráčů lepšil a bylo se na co dívat.Každým dalším zápasem t bylo lepší a lepší. Je třeba pochválit všechny naše hráče za bojovnost a odvahu.V obou týmech bylo k vidění mnoho krásných fotbalových momentů.Brankáři Peťa a Maty se přeonávali a tahali z rukávu jeden lepší zákrok než druhý.V poli se to zase hemžilo snajpry.
Turnj měl pravidla,že se nehledělo na výsledky a tudíž se nevyhlašoval na konci žádný vítězný tým.Byl pouze určen nejlepší hráč týmu a tahoun týmu.U našich týmů byl zvolen jako nejlepší hráč FIlip Hořelka a Peťa Vlček,tahouny Lukáš Mikula a Kuba Nerodil.
Myslím ale,že většina hráčů byla naprosto skvělá,jako výše jmenovaní.

Výsledky prvního týmu

Vsetín-Vítkovice 1:2
Vsetín-Prostějov 1:6
Vsetín-Púchov 5:0
Vsetín-Slovácko 1:4
Vsetín-Jarcová 4:2
Vsetín-Kroměříž 8:5
Vsetín-Třinec 2:3
Vsetín-Karviná 1:4
Vsetín-Vítkovice II. 5:4
Vsetín-Kroměříž II. 11:0

Druhý tým si vedl neméně úspěšně,podrobné výsledky jsme neevidovali,ale 2x zvítězil proti Jarcové a Opavě a jednou se rozešel nerozhodně s Petralkou.

Celkově budeme muset pomalinku zapracovat na rozestavení hráčů při zápasech, neboť tato disciplína nám dělá zatím ještě velký problém.
Nebojte, vše se naučíme :-)


04
záři
18:35
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PROTO VALMEZU JSME CELKOVĚ TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC

Po víkendových okresních žních, jsme dnes narazili na zdatného protivníka a v zápasech na dvě hřiště, jsme minimálně v jednom týmu docela nestíhali již velmi precizně nacvičené taktické a kombinační hře kluků z Meziříčí.
My zatím pracujeme na technice a individuálních dovednostech , herní rozestavení a hlavně jeho udržení v ostrém zápase je nám ještě na míle vzdáleno.

Kluci, vůbec si z toho ale nedělejte žádnou těžkou hlavu, na tyto taktické prvky mate stále ještě čas .
Tento zápas nám dnes alespoň ukázal, že musíme být pokorní, nebýt někde ve vyšinách a stále a poctivě pracovat na tréninkových jednotkách. K Ronaldům a Messim to máme ještě opravdu kus cesty.
A kdo byl na hrušce, doufám že z ní dnes spadl :-)

Vsetin || - Valmez || 18:19
Vsetin | - Valmez | 9:24


02
záři
15:27
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ OP MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

FC Vsetín - žáci
Po odloženém prvním kole minulý víkend, kdy nám zápasy pokazilo počasí, jsme se dnes konečně dočkali ostrého mistrovského klání v miniturnaji mladších přípravek, které se hrálo v Juřince.
Kromě domácího týmu nám los přisoudil ještě Podlesí a naše pomyslné " béčko", vedené Martinem Augustou.
Protože byli ještě mnozí hráči na prázdninách , anebo na poslední chvilku poslali omluvu,( někteří ani neposlali !!!), byli jsme rádi , že jsme mohli hrát alespoň v plném počtu 4+1, tedy všechny utkání bez střídání ! Byla to pořádná porce času, 3 zápasy 12x12 minut! Kluci se alespoň prostřídali všichni minimálně po jednom poločase v brance.

Teď k samotné hře . Tým, který jsem vedl dva úvodní zápasy, předváděl na svoji kategorii v některých chvilkách nadstandardní podívanou . Jednoznačně jsme dominovali na míči v individuálních činnostech a bylo vidět i mnoho nádherných kombinací a postranních gólových přihrávek. Bravo kluci, už začínáte pomalu rozeznávat, kdy je lepší vystřelit, nebo přihrát volnému kamarádovi před odkrytou branku! Samozřejmě jdeme a budeme stále pilovat induvidualni hru do klíček a klíček a klíček , ale po druhé třetí klíčce už můžete pokukovat po spoluhráči, který se vám nabízí. Dnes jste to několikrát opravdu dobře vyhodnotili!
Druhy tým, který jsem občas po očku sledoval také, se prvnímu velmi vyrovnával ve všech činnostech a předváděl podobnou podívanou !

FC Vsetin - Sokol Podlesí 18:2
FC Vsetín - Juřinka 21:0

Sestava : Hořelka Filip(12 branek), Zbranek Michal( 10 ), Trochta Marek( 9 ), Kuzmak Bogdan( 5 ), Nerodil Jakub( 3)

Do posledního zápasu, který hrajeme proti sobě, promýcháváme sestavy a hrajeme oboustranně dobrý fotbal . V tomhle " přáteláčku" góly, ani střelce už nepočítáme, ale zápal do hry byl velice dobrý. Konečně skóre se zastavilo žeprej na stejných číslicích, tedy nerozhodně.


20
srpna
13:06
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK PRO TENTO FOTBALOVÝ ROČNÍK

Doporučuji přečíst všem rodičům úvodní povídání o mladších přípravkách, zvláště v sekcích " Cíle aneb proč tato forma utkání," a " Nejdůležitější zásady vedení děti ve hře " , viz odkaz níže ...


http://www.valasskyfotbal.cz/2018/08/ofs-vsetin-pravidla-soutezi-mladsich-a-starsich-pripravek-mladsich-zaku/


06
srpna
07:49
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI SOKOLU HOVĚZÍ

FC Vsetín - žáci
V neděli jsme odehráli první přípravné utkání. Fotbalový oddíl TJ Tatran Janová slavil 90 let založení kopané, a jelikož nemá mládež, pozval si nás a sousední starší přípravku Hovězí, abychom zpestřili jejich celodenní fotbalový program.
Hrálo se 4 x 10 minut a opět v nádherném letním počasí těchto dnů. Všichni kluci však odváděli maximální výkony. Bylo vidět mnoho krásných momentů a gólů. Nejvíce se mi však líbilo, když si jednotlivec věřil a snažil se přenést do zápasu individuální činnost v podobě kliček, které jsme se začali učit při úvodních tréninkových jednotkách. Také jsem zaregistroval momenty, kdy jste již správně uvážili, zda pokračovat individuálně nebo přihrávkou. Také umíte někteří docela razantně vystřelit, na tuto kategorii mladší přípravky je to opravdu skvělé. A to, že se nebojíte sami přihlásit do branky a čelit naopak střelám kluků, kteří byli v některých případech o dva roky starší, to také zaslouží uznání.
Výsledek jsem nepočítat, ale po zápase jsem slyšel ze strany hráčů Hovězí, že to skončilo o gól. Pro koho, mi však není známo. Myslím, že to mohlo být tak 12 – 11, nebo 11 – 12, ale to není vůbec důležité.
Sestava: Tom Martinka, Víťa Leskovjan, Kuba Nerodil, Honza Augusta, Kuba Bačinský, Míša Zbranek, Luky Mikula, Filda Hořelka

Počet přístupů
od prosince 2012

839151

Počítadlo