ŠPANĚLSKO 2014 : TURNAJ NA COSTA BRAVA + FC BARCELONA


 
Počet sad v této kategorii: 9  Zpět do seznamu kategorií
Otevřít galerii | Open galery set

VSETÍN - BRATISLAVA - GIRONA. LETECKY DO ŠPANĚLSKA

Fotek: 33 | Otevřeno: 2480x | Otevřít
Španělský den D nastal 29.6.2014. Do Katalánska jsme naplanovali nejrychlejší možnou cestu. Ze Vsetína autobudem do Bratislavy, kde jsme nastoupili do letadla a za 2,5 hoďky jsme byli ve španělské Gironě. Letiště je vzáleno 28 km on moře. 24km od dějiště fotbalového turnaje. V první kapitole přinášíme dokumentaci z nedělního cestování ze Vsetína do Girony. Všechno klaplo, let proběhl v pohodě. Zvládli ho i ti největší siláci :-) Někteří z nás letěli poprvé. Všichni jsme si pohled na Evropu z výšky užili. Na letišti jsme v autopůjčovně nafasovali auta a za hodinku už jsme byli v LLoret de Mar. Městěčka našeho týdenního pobytu.
Otevřít galerii | Open galery set

DON JUAN CENTER - ZÁKLADNA NAŠEHO TÝDENNÍHO PŮSOBENÍ

Fotek: 32 | Otevřeno: 2504x | Otevřít
Na hotel jsme v neděli přijeli po osmé hodině večer. Stihli jsme věčeři. Ubytování proběhlo v pohodě. Vše jsme měli připravené. Hned druhý den jsme se rozkoukali. Hotel byl posazen do malinkatýchn uliček města Lloret de Mar. Výhodu to mělo, že jsme měli vše po ruce. Spoustu obchůdku, pizzerií, restaurací. Jen k autům na parkoviště asi 10 minut procházka ale to bylo to nejmenší. K moři 300 metrů. U hotelu jsme měli bazén. Pokoje menší ale ty jsme měli jen za učelem spánku , takže pohoda (adekvátní ceně). Co se týče jídla, tak nemůžeme říct ani půl slova. Každý si mohl vybrat z několik druhů jídel, ovoce, zmrzlinu. Podívejte se ...
Otevřít galerii | Open galery set

FOTBALOVÝ TURNAJ - Mediterraneo Summer Cup

Fotek: 61 | Otevřeno: 2545x | Otevřít
V Španělsku jsme se turnajů ve dvou kategoriích. A to v kategoriích pro ročníky 1999 a 2001. Čekali nás soupeři z různých koutů Evropy. Z různých akademií a fotbalových škol. Kvalitou na vysoké úrovni. V turnajovém pavouku jsme narazili na týmy z Itálie, Švédska, Dánska, Polska, Albánie či Chorvatska. Starší žáci se umístili na pátém místě poté, co předváděli podle trenéra Navláčila. „Pěkný kombinační fotbal ale v rozhodujícím semifinálovém souboji o mety nejvyšší nestálo štěstí na naší straně a smolně jsme prohráli se soupeřem z Polska, který rozhodně nebyl nad naše síly“. Ještě větší kalich hořkosti si musel vypít tým mladších žáků , kterého do samého finále proti italskému týmu nepustil až nervydrásající penaltový rozstřel. Shodou okolností, také proti polskému týmu. Celkově skončil tým mladších žáků , který na turnaji sbíral zkušenosti na velkém hřišti na krásném, byť nepopulárním, čtvrtém místě. Poctou od španělských organizátorů bylo udělení ceny Fair play , za nejslušnější tým turnaje. Ve této fotogalerii přinášíme sestřih toho nejzajímavějšího, či humorného co v průběhu času turnaj v areálu 14ti fotbaklových hřišť, ve velkém španělském vedru, přinesl.
Otevřít galerii | Open galery set

LLORET DE MAR - MALEBNÉ MĚSTO NA POBŘEŽÍ

Fotek: 49 | Otevřeno: 2310x | Otevřít
Malebné městečko LLORET DE MAR, kde jsme byli ubytovaní se nachácí přibližně 70km severně od Barcelony, na katalánských plážích pobřeží Costa Brava. Podnikali jsme několik výletů a procházek. V noci na jednu stranu města. Ve dne zase na druhou, na skaliska odkud je krásný výhled na celé pobřeží. V noci jsem pozorovali pouliční umělce, malíře. Degustovali zmrzliny. Ve dnes jsme byli ve vodě, jak jen to bylo možné. Degustovali jak španělské dobroty, tak všudepřítonou italkou pizzu. Pojďme si připomenou atmosféru městěčka...
Otevřít galerii | Open galery set

COSTA BRAVA - NEJKRÁSNĚJSÍ POBŘEŽÍ ŠPANĚLSKA

Fotek: 77 | Otevřeno: 2333x | Otevřít
Ve vlnách středozemního moře jsme si užili jak velkých vln , tak klidnější mořské hladiny. Bez komentáže přinášíme svědectví , že každý se mohl dosyta vydovádět.
Otevřít galerii | Open galery set

CAMP NOU - FOTBALOVÁ ARÉNA FC BRACELONA

Fotek: 50 | Otevřeno: 2417x | Otevřít
Třešníčka na pomyslném dortu celého španělského pobytu byla sobotní návštěva Barcelony s několikahodinovou prohlídkou legendárního Camp Nou. Kde v současné době hájí barvy katalánského klubu hvězdy jako argentinec Lionel Messi, španěl Anrés Iniesta, či brazilská vycházející hvězda Neymar. Viděli jsme šatnu týmu, tiskové středisko, komentátorské stanoviště, mohli jsme si vychutnat pohled z tribun. Velkým zážitkem je vstup až na samotné hřiště nám všem dobře známou chodbou pro hráče, kterou vídáváme při zápasech Ligy mistrů. Prohládli jsme si trofeje , která Barcelona vyhrála. Messiho zlaté míče a kopačky. Mohli jsme si projít celou historií patrně nejznámějšího fotbalového klubu na světě.
Otevřít galerii | Open galery set

VÝLET PO BARCELONĚ. PROHLÍDKA MĚSTA

Fotek: 25 | Otevřeno: 2128x | Otevřít
Barcelona je hlavní město španělského Katalánska, současně je i hlavní město stejnojmenné provincie. Leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Po Madridu je druhým největším španělským městem (1,5 milionu obyvatel, v aglomeraci téměř 3 miliony). V moderní době je známá díky plejádě originálních architektonických staveb Antoni Gaudího a jeho současníků. Nás řidič autobusu provezl po městě, ukázal nám nejzajímavější památky, střed města. Viděli jsme bývalý olympijský stadion. Měli jsme zastávku na kopci nad městěm, které jsme měli jako na dlani, včetně přístavu s obrovskými zaoceanskými loděmi.
Otevřít galerii | Open galery set

FOTBALISTÉ JEDNOTLIVĚ. SPOLEČNÁ FOTA ÚČASTNÍKŮ ZÁJEZDU

Fotek: 10 | Otevřeno: 2758x | Otevřít
Pro společní fotogravování jsme zvolili pláž a moře v zádech. Focení proběhlo v pohodě. Časem necháme udělat i plakátky na památku.
Otevřít galerii | Open galery set

NEZAŘADITELNÉ MAŇÁNA ... ANEB CO ZBYLO VE FOŤÁCÍCH

Fotek: 35 | Otevřeno: 2657x | Otevřít
Ve foťácích nám zbylo několik záběrů, které se těžko zařazují to předešlých kapitol :-) Dokazují jen, že nálada byla pohodová a plná smíchu. Španělské pobřeží je veselé. Španělé jsou pohodoví, na nás až moc klidní a flegmatičtí. Prostě maňána, zítra je taky den. Posledním fotečkou z domovské Tyršovky, kde jsme si dali po vyčerpávající zpáteční cestě oblíbené Ondrovy Svijany, španělkou fotogalerii zakončujeme. Děkujeme partnerů, rodičům. Borcům za vzornou reprezentaci klubu. Sami sobě :-) Všem, kteří se na výletu podíleli. A už těšíme se na ....
  Zpět do seznamu kategorií

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -